Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi Stare baby w przychodni zaraz się pobiją chyba z młodymi xD młode mówią że mają numerek z rejestracji i jest kolejność a stare że numerki nie obowiązują i trzeba było przyjść 3h temu zająć sobie kolejkę xDDDDD
Stare baby ***** prądem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 41
  • Odpowiedz
  • 1300
@Jestem_Tutaj a to chyba wszędzie tak jest. Raz byłem u lekarza, byłem zarejestrowany numerek itd ale taka kolejka była, a do pracy musiałem iść, to mówię w rejestracji pani mnie na jutro rano przełoży. Tak zrobiła, przychodzę jutro rano, miałem 3 albo 4 a tam starych bab i dziadów milion, i się pytam kto ma dwójkę. Jakaś babka miała, to wbijam za nią w kolejkę, a jakiś dziad, że on ma
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj nigdy nie zrozumiem dlaczego stare baby biją się o to żeby wejść wcześniej. Przecież i tak specjalnie łażą z nudów po tych lekarzach więc powinno je to cieszyć, że dłużej mogą posiedzieć. To chyba jakiś instynkt boomera im się włącza i nie chcą być najgorsze u lekarza w imię ich dziwnej boomerskiej zasady gorszy= ostatni.
  • Odpowiedz
I wtedy wchodzi on, cały na biało z legitymacją honorowego dawcy krwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do samych numerków to u mnie w przychodni pewnego roku też zamontowali taki system z numerkami i wyświetlaczami no bajer super kurde super. Ostatni raz jak tam byłem rok czy dwa temu, to był już wyłączony i domyślam się dlaczego xD

I tak najlepsi są te, co wchodzą na pałę przed
  • Odpowiedz
@Seszelek: u mnie nawet wezwanie policji nie działa xD jak ktoś jest agresywny to tak po prostu nie wychodzi. A powiedzenie komuś, że się źle zachowuje powoduje że ta osoba zachowuje się źle 3x mocniej xD
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj: @shael: w mojej przychodni zapisują "na godzinę" co jest teoretycznie rozsądnym rozwiązaniem pozwalającym zaoszczędzić czas w kolejce, ale praktycznie lekarka tak przyjmuje, ze po 3 pacjencie planowana godzina przyjęcia staje się fikcją XD (tzn masz umówioną wizytę na 11.30 a wchodzisz praktycznie 12.15 bo sie coś przedłużyło).
No i siedzę i czekam tak na moją wizytę na 11.30. Przyszedłem o 11.20. W gabinecie pani z 10.30. Przede
  • Odpowiedz