Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi Stare baby w przychodni zaraz się pobiją chyba z młodymi xD młode mówią że mają numerek z rejestracji i jest kolejność a stare że numerki nie obowiązują i trzeba było przyjść 3h temu zająć sobie kolejkę xDDDDD
Stare baby ***** prądem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 41
  • Odpowiedz
  • 1
@dominowiak W teorii tak, a w praktyce tak. Raz byłem umówiony na 8 a wszedłem po 13, numerki były ale co z tego. Niektóre piguły są ostre, nie bawią się z dorosłymi ludźmi jak z dziećmi
  • Odpowiedz
  • 1
@Wejszlo to była baba o wyglądzie babochłopa, generalnie ostra piguła. Z tego co mówiła, to ten gość często jakieś awantury urządzał więc wiedziała co z nim zrobić. Albo wyjdzie, albo już więcej tam nie będzie miał wstępu ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
System z numerkami jest spoko. Byłem umówiony na konkretną godzinę do alergologa i było oczywiście opóźnienie i dodatkowo młode mamy próbowały się wciskać w kolejkę bo były już z wynikami odnośnie alergii. Najgorsze, że ta stara baba alergolog wkurzona mnie wypraszała z gabinetu bo one mają pierwszeństwo z wynikiem. #!$%@? tam, że ja już 1.5 godziny czekałem. (°°
  • Odpowiedz
No i siedzę i czekam tak na moją wizytę na 11.30. Przyszedłem o 11.20. W gabinecie pani z 10.30. Przede mną jeszcze pani z 11.00. Mija 11.35, do gabinetu wchodzi pani z 11.00.

Po chwili w poczekalni zjawia się ONA. Pan na którą? pyta mnie. Na 11.30 odpowiadam grzecznie. A to ja wejdę przed panem, bo ja miałam 10.45. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Grzecznie powiedziałem pani, żeby sobie
  • Odpowiedz
@shael: z tym, że czekał 1,5 godziny zanim przychodnia była otwarta to jak najbardziej prawda. Obok dawnej pracy miałem przychodnię, która była otwarta od godz.8, ja miałem na godz.9 to nie wiedziałem co się tam wcześniej dzieje. Kiedyś mieliśmy remanent na godz. 6 - przechodzę obok przychodni, a tam już z 8-10 osób czeka, oczywiście średnia wieku powyżej 70 lat.
  • Odpowiedz
@GienekZFabrykiOkienek: no niezupełnie, bo już weszła osoba z godziny 11:00. Wiec pani w sumie przegapiła swoją kolejkę. Pani przyszła po swojej umówionej godzinie, i jest to ok tylko w przypadku, gdy nie wszedł jeszcze nikt umówiony po niej.
  • Odpowiedz
w jaki sposób zmarnowała okienko skoro jest opóźnienie


@GienekZFabrykiOkienek: umówiła się na wizytę na którą nie przyszła. Przez to lekarz w ciągu dnia przyjął n-1 pacjentów, zamiast n. Przelicz to sobie razy ileśtam starych bab dziennie, razy liczba przychodni rodzinnych w Polsce i ci wyjdzie ile pinionszków się marnuje.
  • Odpowiedz
umówiła się na wizytę na którą nie przyszła. Przez to lekarz w ciągu dnia przyjął n-1 pacjentów, zamiast n. Przelicz to sobie razy ileśtam starych bab dziennie, razy liczba przychodni rodzinnych w Polsce i ci wyjdzie ile pinionszków się marnuje.


@dominowiak: Przyszła na wizytę a u lekarza cały czas ciurkiem siedzieli pacjenci, argument jest inwalidą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Koloses: ja jak slysze, ze ktos mowi, ze tylko na chwilke o cos spytac to nie pozwalam sie wpychac. Kiedys jak debil wszystkich wpujszczalem co niby potrzebowali, ale teraz twardy mirek z wykopu jestem i mowie, ze nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@shael: No u mnie tak nie jest i kulturalnie obowiązują numerki. Pewnie moja przychodnia nie jest legowiskiem lokalnych hord starych bab i dziadów ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz