Aktywne Wpisy

Krupier +83
Chłop se nockę na rodos spędza, dajcie spokój.
Ciemno, cisza, muzyczka z Life is Strange, no jest klimat.
Kurczę, może i taka zwykła rzecz, ale jakoś jaram się. Czuję się znów jak za dzieciaka gdy spało się gdzieś w domkach w ośrodkach wczasowych pracodawcy rodziców albo po prostu pod namiotem. (ʘ
Ciemno, cisza, muzyczka z Life is Strange, no jest klimat.
Kurczę, może i taka zwykła rzecz, ale jakoś jaram się. Czuję się znów jak za dzieciaka gdy spało się gdzieś w domkach w ośrodkach wczasowych pracodawcy rodziców albo po prostu pod namiotem. (ʘ
źródło: 1000007207
Pobierz
Leżę se pod dżewem i nie chce się iść, jest 14 a ja ledwo co 11km zrobiłem, nie widziałem dziś na oczy żadnego ludzia … niby gorunc ale zimno od wiatru się zrobiło . I jak żyć?
#zlomkiemprzezswiat
#zlomkiemprzezswiat
źródło: image_picker_88B23C22-5526-4BB5-AEBA-46D25B600322-24659-0000021E059EA9ED
Pobierz




Miałem 10 minut wolnego i popełniło mi się taki kod:
http://pastebin.com/gZ2yTx37
Można według Was coś tutaj uprościć nie zawężając funkcjonalności?
@MrK19: sto lat temu grałem a widzę, że nadal te same motywy xD
MapClassLoaderalbo
ApcUniversalClassLoader. Poza tym napisałem w spoilerze, że pisałem to bardziej dla beki niż czegokolwiek innego, ale zacząłem się zastanawiać czy da się coś uprościć (np. usuwanie pojedynczych bibliotek z namespace'a).