Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 74
300 216 + 201 = 300 417

Boże ciało, więc jak wszelkie zasady nakazują, pobudka o 4.40. Wyjazd o 5.20.

Pierwsze 40 km ziąb niesamowity. Licznik pokazał minimalną temperaturę 5.7 *C. W okolicach 70 km zaczęła temperatura rosnąć i pokonywanie km było bardziej przyjemniejsze.

Jak to w święto bywa najgorzej z uzupełnianiem bidonów bo wszystko było zamknięte. przez 70 km nie było nic otwartego a w bidonie miałem już około 150 ml wody, gdy ukazała się mała lokalna stacja benzynowa. Kilka wymienionych zdań w Panem kasjerem, bidony pełne i w drogę. Ogólnie tego dnia bardzo lekko mi się jechało. Dawno tak przyjemnie nie pokonałem 200 km.

#rowerowyrownik #rower #szosa #wykoptribanclub

Skrypt | Statystyki
Baczy - 300 216 + 201 = 300 417

Boże ciało, więc jak wszelkie zasady nakazują, pobud...

źródło: comment_1623001256zYgYRvtWAJUTFAFVXxt3Fl.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@matka19002: wszystko było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzień wcześniej dokładnie wszystko szykuję. Śniadanie gotowe, kawę tylko zalać wrzątkiem i z mlekiem aby nie była gorąca a dwójka to wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@5mek: Apidura. Nie buja się bo wykorzystałem patent Pana @metaxy . Do siodła przykręcam stelaż na dwa bidony. Stelaż jest trochę rozgięty aby torba ciasno wchodziła. Z tym patentem nawet milimetra na boki się nie majta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Qardius: ja mam ten większy rozmiar i jestem zadowolony. Niby 2cm a różnica byłaby na tyle duża, że mogła by być torba dla mnie za mała.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@XpedobearX: Batu. Na instagramie znajdziesz. Dziewczyna z Krakowa chyba je szyję.

Mocno polecam bo są bardzo dobrze wykonane oraz ergonomiczne.

Ja za swoją płaciłem 170 zł.
  • Odpowiedz