Wpis z mikrobloga

#tinder
Ostatnio zrobilem maly eksperyment na tinder. Znajomy wrocil z Afryki i mowil, ze najlatwiej o laske bylo mu w Zambii i powiem wam szczerze, ze eksperyment przerosl moje oczekiwania.
Jako, ze za dwa miesiace wybieram sie do Zanzibaru, ale przy okazji chce pozwiedzac inne kraje, to pomyslalem, ze fajnym pomyslem bedzie wrzucenie fake gps na Zambie i zobaczenie co sie bedzie dzialo.
I powiem tak, ze zadko kiedy nie bylo matcha, wiekszosc lasek sama pisze, i to przewaznie te najladniejsze i wyedukowane, gadajace zaawansowanie po ang. Do tego wzielem od trzech whatsapp to co dziennie rano mam wiadomosc w stylu „good morning darling”.

Czy macie podobne doswidczenia w jakims innym kraju? Gdzie kobiety sa mega zainteresowane bialym tudziez El Polaco.
  • 8
@PatrykPhoenix: kazda chciala by sie wyrwac, a i biały to egzotyczny xD my interesujemy je tak samo jak białe laski sa zainteresowane czarnymi

moj kumpel jak pojechal do chin moeil, ze w pekinie losowe laski chcialy sobie z nim zdjecie robic i mowi ze to jakies dziwne w #!$%@? xD
@Sweet_acc_pr0sa:
Wlasnie, wydawalo mi sie, ze laski w PL spermia to Czarnych, ale wydaje mi sie, ze nie jest az w takim stopniu jak Czarne spermia do nas ;p.
Tak jak znajomy opowiadal to dla nich standardem jest ONS, sam zreszta widze po konwersacji, ze laski same wysylaly mi sexowne zdjecia i wchodzily w ten temat po chwili znajomosci.