Wpis z mikrobloga

@FatalSystemERROR: brawo brawo brawo :d ciekawi mnie jaki masz spodenki :d i jakie siodlo :d bo tyle przejechac i zeby dupa nie bolala... a co do ustawienia roweru to sam robiles czy byles specjalnie u kogos kto ustawil za kase :p? ja przez 1 rok przygody na szosie mialem ciagle odparzona dupe nawet po 40km ale zmienilem siodlo na... twardsze i takie z dziurka :d i jak reka odjal :d gratulacje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Trochutak: spałem w pociągu w drodze powrotnej. Z zasady jak chce się jeździć daleko i szybko trzeba to robić non stop. W bikepacking, hamaki i namioty się nie bawię. @BrakWolnegoLoginu: nie wiem ale w brzuchu robi się wir. W te algorytmy ze stravy nie wierzę. Największą ochotę mam zawsze po takiej jeździe na owoce i warzywa. @wi1qqqq: tak wszystko sam ustawiam metoda prób i błędów. Spodenki mam różne, teraz
  • Odpowiedz
@FatalSystemERROR: No i kolejny debil. Zamiast specjalnie się fatygować nad morze, pewnie po jakiegoś Żywca albo Harnasia, a tak byś podjechał do mnie, 50 kilometrów na zachód i byś mógł spróbować wytworu piwowarstwa domowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Villthuriss: jak zacząłem od kupienia biletu na pociąg powrotny co w długi weekend czerwcowy trzeba było zrobić z wyprzedzeniem bo wszystkie lepsze opcje wyprzedane. Później nakreślić trasę. Pod uwagę bralem żeby jak najwięcej zaliczyć gmin których nie mam. Przejrzałem trasę na maps Google żeby nie było żadnych gruntowych dróg. Zrobiłem sobie cue sheet z większymi miastami i orlenami - taka kartka z kilometrówka żeby wiedzieć ile km do jakiego miejsca żeby
  • Odpowiedz