Wpis z mikrobloga

@Rabusek: ponadto ten nowy snapshot jest świetny. Jest biom z bardzo wysokimi górami, bo mam nawyk budowania domów konkretnej wielkości przyklejonych do ściany. Stalowy szkielet, dwa lub trzy piętra, wielki taras widokowy, okna na całą ścianę, ogródek na dachu, misternie układane podłogi z drewna i winda wodna. Teraz są góry takiej wielkości jak trzeba.

@qnebra: ale stary, ja juz poważnie rozwazalem możliwość sprzedania strony #!$%@? bo konkurencja wszystko zbiera teraz. No ale skoro sa ludzie dla których jednak nadal jesteśmy naj to dwa razy sie zastanowie

@Rabusek: były narzekania, że cholernie wolno newsy idą na twojej stronie. A ludzie żądni nowości przenieśli się gdzie indziej. Sam od dwóch tygodni gram z powrotem.
@qnebra: bo studia, bo wewnętrzne wojny, bo ludzie narzekajo ze na shoutboxie mnie nie ma xD niedługo bedą poradniki jak pisać pluginy :>

No nic, mam nadzieje ze jednak u mnie zostaniesz yo :)
@Rabusek: Wewnętrzne wojny? To chyba najgorsza przypadłość, redakcja zwalcza się nawzajem. Zostanę na stronie, innej nie znam.

Zaczekaj, pisanie pluginów do gry?
@qnebra: ano, kumpla zaciągam do redaktorzenia i wrzucamy krok po kroku jak pisać pluginy do serwerów minecraftowych :)

A co do wojen - ludzie na mnie psiocza ze kasę zbieram, kiedy juz w tym miesiącu nawet na serwery nie mam, stad nonpremium wprowadzam ;_;