Wpis z mikrobloga

Mirki jaki rower polecacie do jazdy po szosie ale też taki żeby można było spokojnie wjechać do lasu? Będzie to mój pierwszy taki rower więc fajnie żeby cena była też w miarę niska.
#rowery #rower #rower
  • 7
@LuLzEr: Nie znam się na rowerach ale dla brata kupiliśmy indiana x-pulser 1.9 na kołach 29" i fajny rower, śmiga po lesie, bardziej do tego chyba niż na drogę chyba bo i opona w kostkę, ale na asfalcie też fajnie się jedzie. To tylko subiektywna opinia bo nie mam porównania, nie znam się na rowerach.
@k3lt
@Suchaczenko myślałem o rowerze tak do 2k. Nie chcę nic drogiego bo nie wiem czy się wkręcę a szkoda wydawać tyle kasy żeby potem go mało kiedy używać. Chciałbym taki rower którym przyjemnie będzie jeździć po szosie ale jak trafi się polna droga to też da radę.
@Suchaczenko: Właśnie tak to jest z rowerami, zawsze jest to samo. Przyjdzie ktoś i od razu "paaaaanie to minimum 10k i do tego siodełko za 3k i kask za 5 inaczej to nie jedzie" bez przesady, gość sam pisze,że amatorsko będzie jeździł i nie wie czy się wkręci. A subiektywnie moim zdaniem jeżeli ktoś nie jeździ profesjonalnie to więcej niż 2k za rower to głupota.