Wpis z mikrobloga

@PjeseczeQ: oczywiście, że podbijają. Podbijają nawet do modelek w reklamach nie mówiąc o budowlańcach zaczepiających nastolatki. Im brzydszy typ tym ładniejsze laseczki zarywa. Nigdy nie widziałeś w necie brzydkiego spermiarza piszącego swoim prawdziwym kontem na fejsie pod reklamą rajstop z panią 10/10? Tak samo na imprezach. Ja jestem o wiele brzydszy od mojej kobiety, nigdy nie celowałem w takie jak ja tylko w takie które mi się podobają. Do skutku.
@kerdian: Chłop się rzuca, bo baba mając do wyboru chada lub łysego polaczka zakolaka, wybierze pierwszą opcje i o to ją wini, nie bierze w ogóle pod uwagi tego, że to może jednak coś z nim jest nie tak, tylko obwinia ją, że nie chce typa z mordą jak pies no ffs ale każdy wybrałby ładniejszą osobę, taka natura homo sapiens

@MikiGRU: tak jak wyzej

@PjeseczeQ:

no właśnie niech
@Mrbimbek: najwieksza miłość mojego życia którą kocham od ponad 10lat w ogóle nie była w moim typie, była jego przeciwieństwem. Ale jednak jak widzę dwie laseczki których nie znam to zagaduję do ładniejszej, jak mam sobie wywróżyć jej charakter. Przecież to nie jest tak, że im ładniejsza tym gorszą jest osobą a im mniej atrakcyjna tym lepszą . Równie dobrze po zagadaniu do brzydszej moge być zdegustowany tym co mówi.
oby więcej takich kretyńskich wykopkowych akcji - większe szanse dla normalnych facetów.
nie wiem skąd zdziwienie, że kobietom nie podobają sie nieatrakcyjni faceci. pogodz sie z tym, że jesteś szpetny i żyj dalej, a nie uzalasz sie i cały świat obwiniasz. żałosne