Wpis z mikrobloga

  • 0
@sauron100vlog a ja bym nie wpadła na pomysł, że można się p-----------c o byle g---o, a co ja sobie schlebiam, to ty o nich cały czas piszesz, jakby to one były najważniejsze xD
@umtali nie mam miejsca, kek, poza tym ktoby pomyślał, że ktoś się spruje o coś takiego, ale zapomniałam, że to nie jest grupa z kwiatkami tylko wykop z cymbałami (°°
  • Odpowiedz
  • 0
@dumahpl lokalnie :)
@sauron100vlog zajeb se bongo, koleś, bo ci dupę wypali od srania żarem, chciałabym tam zobaczyć nogi, ale nie widzę, tam jest jedynie zarys zlany w kolorki, który może sugerować, że to są nogi. Równie dobrze to mogą być dwa koce ¯_(ツ)_/¯, a skoro widzisz w tym kobiece nogi, to jesteś niewyżyty ( ) i w dodatku bardzo chcesz się do kogoś d-----ć,
  • Odpowiedz
@paluszki_rybne: To jest właśnie w robieniu zdjęć przez facetów chyba najgłupsza rzecz jaką robią. Jadą gdzieś na wycieczkę i przywożą zdjęcia budynków, rzeźb, krajobrazów itd. Oglądasz to oglądasz i zastanawiasz się po ch*j robił kolo te zdjęcia. Przecież mogę sobie koloseum zgooglować. Zdjęcia lepsze, lepsze oświetlenie lepsze, po coś ty napstrykał pierdyliard zdjęć na których nawet ciebie nie ma?
  • Odpowiedz