Wpis z mikrobloga

  • 29
@topola_osika jakby mnie to obchodziło xD, wy tu już macie hopla i jesteście nastawieni na jechanie ludzi, którzy pokażą kawałek ciała, a nawet nie ciała, bo ubioru, gdzie widać zlaną masę kolorów. Gdybym faktycznie chciała wyeksponować swoje patyki to na pewno nie w takich spodniach w których gówno widać.
@paluszki_rybne Już lecę odgruzowywać cały parapet żeby ładnie wyeksponować kwiatka albo lecę z nim gdzie indziej i go ustawiam żeby wykopowi
  • Odpowiedz
  • 31
@Francisco_dAnconia kuźwa, no ja rozumiem jakbym miała jakieś krótkie spodenki i byłoby mi widać nagie ciało czy cokolwiek xD
Tutaj naprawdę jest jakiś zlot przegrywów i piekielnie mizoginistycznie nastawionych, bo ja naprawdę nie widzę w tym zdjęciu ani niczego złego, ani tym bardziej atencyjnego. Najwyższa pora usunąć konto, bo i tak rzadko tu zaglądam, a jedyne co mnie czeka to czytanie komentarzy debili dla których niedługo zdjęcie palca będzie seksualnie niebezpieczne
  • Odpowiedz
  • 0
@Padaj a, no właśnie tylko pierwszy tom ( ͡° ʖ̯ ͡°), nie żebym się tłumaczyła, ale uczyłam się ziółek do egzaminu ( )
  • Odpowiedz
  • 0
@srul2016 hoje mam, ale u rodziców, u siebie trzymam jadalne dla kotów, żeby, jak mi przypadkowo kawałek zje, to się nie zatruł. Co prawda nie są zainteresowane spożywaniem moich roślin, ale tak jest bezpieczniej, dla nich bo się nie zatrują i dla mnie, bo psychicznie będę miała spokój.
  • Odpowiedz
@Kaplanka właśnie z tą żywicą hoi jest o tyle skomplikowana sprawa, że w necie są sprzeczne informacje - jedni mówią że toksyczna a inni że właśnie nie xD I weź tu bądź mądry
  • Odpowiedz
  • 0
@srul2016 no, na jednych piszą, że gut, kot może, na drugich, że trujące, więc zdecydowałam zostawić ją w domu rodzinnym. Chociaż tak bardzo mi się podobaaaaaaaaaaa ;_______;
  • Odpowiedz