Wpis z mikrobloga

@Nieszkodnik: ja nie wiem czemu w ogole z tobą dyskutuje. Zakłamujesz rzeczywistość i myślisz ze masz racje. Przykład Messiego albo Ronaldo? Serio? Aż tak niski poziom prezentujesz czy się nabijasz? Mówię ci koleś i se to przyjmij do wiadomości albo nie ale W POLSCE LUDZIE Z WYKSZTAŁCENIEM MAJA LEPSZE ŻYCIE I LEPPIEJ ZARABIAJĄ. PODEJMUJĄ ZNACZNIE CZĘŚCIEJ LEPSZE DECYZJE I SĄ NIEMALŻE W KAŻDYM ASPEKCIE LEPSI. czy ci się to podoba
  • Odpowiedz
W POLSCE LUDZIE Z WYKSZTAŁCENIEM MAJA LEPSZE ŻYCIE I LEPPIEJ ZARABIAJĄ. PODEJMUJĄ ZNACZNIE CZĘŚCIEJ LEPSZE DECYZJE I SĄ NIEMALŻE W KAŻDYM ASPEKCIE LEPSI.


@GodejMiTeresa: statystycznie, zgoda. Ale statystycznie ty i twój pies macie po trzy nogi. Popatrz na Wałęsę, Kwaśniewskiego oraz jakąś Julkę z tytułem magistra czegoś tam, zastanów się i przemyśl tą swoją pewność, że:

Nigdy osoba niewykształcona nie będzie miała takich samych szans jak osoba
  • Odpowiedz
Wydaje mi się że najlepszym systemem byłby system oparty na wolnym rynku ale jednocześnie ludzie sami z siebie dbali by o środowisko


@Niebadzlosiem: a w tym wydaje ci się nie bierzesz pod uwagę tego, co wcześniej napisałeś?

ludzie nie są idealnie. Jesteśmy w większości egoistami, kombinatorami, zrobimy wszystko by się nahapać i dać z siebie jak najmniej. Gdy już coś osiągniemy to się nie dzielimy sukcesem i zachowujemy go dla
  • Odpowiedz
Skoro nie ma państwa to oznacza, że nie ma publicznej formy własności. Oznacza to, że istnieje tylko prywatna forma własności. Niezależnie od tego jak jest ona rozłożona.


@DanteTooMayCry: poważnie? Nie za bardzo się rozpędziłeś? Dlaczego wykluczasz własność publiczną przy braku państwa? Czy prywatny właściciel nie może, na przykład, podarować swojej własności do użytku całej społeczności? Przecież istnienie jakiejś społeczności nie wymusza automatycznego istnienia panstwa, co nie?Jaka to będzie wtedy własność?
  • Odpowiedz