Wpis z mikrobloga

@Krejziismylife: > jaka logika przegrywów to ja nie mam pytań. Skoro olała cię jedna kobieta, to teraz mścij się na wszystkich jacy w jesteście niepojęcie głupi

Mnie np wszystkie kobiety olewają a jestem miły to czasem się zastanawiam czy nie być chamem bo to żadnej różnicy nie zrobi . Do mnie się odzywają jak potrzebują się wypłakać albo chcą coś,w innych przypadkach mają mnie w dupie. Ale to przez mój
  • Odpowiedz
nie pomyslales ze takie zachowanie moze byc skutkiem bycia odrzucanym przez kobiety a nie przyczyną?


@Anonzwykopu: w ten sposób można dojść do bakterii która kiedyś rozdzieliła się na dwie. Sorry ale to jest żałosne, masz wpływ na to jak postępujesz. To tak jakbyś usprawiedliwał np morderce bo miał trudne dzieciństwo.. no wiesz to skutek tego że był odrzucany.
  • Odpowiedz
a nie pomyslales ze takie zachowanie moze byc skutkiem bycia odrzucanym przez kobiety a nie przyczyną?


@Anonzwykopu: super logika, jak dostane #!$%@? na ulicy, to czy sutkiem dostania przezemnie #!$%@? może być #!$%@? jakiemuś przegrywowi?
  • Odpowiedz
a nie pomyslales ze takie zachowanie moze byc skutkiem bycia odrzucanym przez kobiety a nie przyczyną?


@Anonzwykopu: to przegrywy nie pomyślały, że będąc toksycznymi zj**bami bo ich jakaś laska odrzuciła (a często nawet nie odrzuciła, bo oni dosłownie nic nie robili nigdy, żeby choćby zagadać) to wszyscy ludzie będą nimi pogardzali.
  • Odpowiedz
mam popracować nad byciem dręczonym kolejne 10 lat, być dręczonym mocniej, w lepszej jakości, czy jak bo nie rozumiem?


"Popracować nad sobą", co to w ogóle znaczy? Wy sami #!$%@? nie wiecie, bo nigdy nad sobą nie pracowaliście, tylko wam życie podsuwało wszystko, gadacie z pozycji w której my nigdy nie będziemy jak będziemy próbowali pół życia, a wy ja dostaliście na samym początku.

No ale tak, najwygodniej, wina przegrywa i tyle XD


@Mazzurro: co ma bycie dręczonym, do bycia potem
  • Odpowiedz