Wpis z mikrobloga

Kobiety lubią i chcą być traktowane przedmiotowo. Potwierdzają to choćby tłumy fanek raperów w pierwszych rzędach na koncertach i śpiewanie na cały głos kawałków z typowymi epitetami suka, szmata itp. Dochodzi do tego nagrywanie tik tokow do tych piosenek. Więc jeśli Ty jesteś wulgarny i traktujesz samice przedmiotowo, a one się oburzają wręcz reagują agresją to powodem jest tylko i wyłącznie Twój gówniany wygląd oraz gówniane geny. Popatrz na takiego Belmondziaka, niemal w każdym kawałku wyzywa laski, a ma górę fanek gotowych na stosunek z nim. Ciekawe czemu(ʘʘ). Z resztą z własnego doswiadczenia powiem, że w łóżku laski same mi mówiły "podduś mnie" albo "mów do mnie jak do urwy". Tylko i wyłącznie wygląd. Wiem, że zaraz się zlecą Mirabelki mówiąc, że to nieprawda i w ogóle faszysta ze mnie, ale podobnie jest w przypadku, gdy piszą, że wolą zwykłego Anonka zakolaka, a nie przystojnego Morfeusza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda #s--s #blackpill #rap #belmondo #tiktok #logikarozowychpaskow
Felixu - Kobiety lubią i chcą być traktowane przedmiotowo. Potwierdzają to choćby tłu...

źródło: comment_1622741592KleF8bPP90N4UM1nyFDWC0.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Felixu:
Jeżeli obrażasz k*biety jako atrakcyjny facet - podnieca je to.

Jeżeli obrażasz k*biety jako nieatrakcyjny facet - obrażasz je i się w-------ą, każdy kto to robi ma mój szacunek.
  • Odpowiedz
Jeżeli obrażasz k*biety jako atrakcyjny facet - podnieca je to.

Jeżeli obrażasz k*biety jako nieatrakcyjny facet - obrażasz je i się w-------ą, każdy kto to robi ma mój szacunek.


@Mazzurro: A najlepszy argument wtedy, jak zostaniesz zbrukany przez laski że to wina twojego charakteru ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie od dawna wiadomo, że laska szuka głębszych i większych emocji u czadów, s--s z anonem jest jedynie
  • Odpowiedz
Mordzia ale dałeś przykład z Belmondziakiem XD ogólnie spoko, wpis ma sens ale jako przykład podałeś gościa, który się je&@ł z transwestyta
  • Odpowiedz
wszystkie kobiety są takie same i tasują się na tiktoku do piosenek raperów. Proste


@konopiapolska: Inne tasują do lejącego ich pasem do bólu Christiana Greya, ale z zasady - to ten sam mechanizm.
  • Odpowiedz