Wpis z mikrobloga

Udało się nam przegnać @wykopekbordo ale zauważyłem że jeszcze potężniejsze siły zła krążą nad nami w postaci @herzyk_wieczorkiewicz. Niby wielka obrończyni mężczyzn przed toksyczną męskością, twierdząca ze to patriarchat nam szkodzi najbardziej i galopujący kapitalizm. A naszym zbawieniem jest feminizm który sprowadza równość na świat. Tylko dziwne że Pani Patrycja z koleżankami, gdy stał się głośny ruch #metoo sama rzucała oskarżenia pod adresem Pana Jakuba Dymka, sprawa trafiła do prokuratury. Sprawa została umożona. Jedna z koleżanek przeprosiła: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jakub-dymek-autorka-codziennika-feministycznego-przeprasza-za-przypisanie-mu-gwaltu-i-molestowania natomiast nasza reporterka nie potrafi ciągle odnieść się do tej sprawy, to nic że Pan Dymek stracił pracę, to nic że ciągnie się za nim łatka gwałciciela. To jeszcze nic, gdy wybuchła kolejna podobna na lewicy, gdzie oskarżenia były kierowane w stronę doktoranta UW, przez studentkę tej uczelni sama pisała takie komentarze na fb https://www.facebook.com/studenckikomitetantyfaszystowski/posts/2814140172159123/ Nasz bohaterka sama jest związana ze środowskiem skrajnie lewicowym oraz antyfaszystowskim, zresztą jak osoba oskarżająca Pana Marcina Kozaka na co ten wydał stosowne oświadczenie które sprawę wyjaśnia https://www.callout.pl/strona-g%C5%82%C3%B3wna/o%C5%9Bwiadczenie. Niestety Pani Patrycja Wieczorkiewicz jak jej koleżanka Pani Herzyk ktora nota bene sama postowała na swoim fb i ig posty szkalujace/ wyśmiewające osoby pokrzywdzone, gorzej radzące na polu życiowym. Są to polityczne agitatorki, karierowiczki którym zależy jedynie na rozgłosie swoich osób i uzyskania stosownych korzyści polityczno- zawodowym co ukazują powyższe fakty. Tak samo jak tego obślizgłego komesożłopa należy je wyrzucić i szkalować bo tylko na to zasługują, bo równie dobrze są zepsute.
#przegryw #bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #bekazfeministek #blackpill #4konserwy #bekazneuropy
TrzyGwiazdkiNaPagonie - Udało się nam przegnać @wykopekbordo ale zauważyłem że jeszcz...

źródło: comment_16227390360kratiV0zXIivSX04sjlt6.jpg

Pobierz
  • 20
postowała na swoim fb i ig posty szkalujace/ wyśmiewające osoby pokrzywdzone, gorzej radzące na polu życiowym

@TrzyGwiazdkiNaPagonie: masz screeny? Do blackpillu mi daleko, ale takie hipokrytki, które mówią o sobie, jako o feministkach (którymi z definicji być nie mogą, bo wcale nie obchodzi ich faktyczna równość), to bym kopał po ryjach
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: to co się dzieje na UW to jest jakaś patologia. Przez chwilę śledziłem ten wątek i niby najlepsza uczelnia w kraju, a do Kozaka, który jest tam wykładowcą pisali jak do kolegi, nie oszczędzając przy tym na wulgaryzmach, których nie powstydziłby się żul z pod żabki. Dodatkowo utworzyli sobie taki byt jak "studencki komitet antyfaszystowski" na którym publikują oskarżenia na Kozaka, a wszelkie nieprzychylne komentarze są usuwane natychmiast. Dramat, ja
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: rob screeny / backupy, bo z fejsika rzeczy lubia znikac

Zaden ze mnie przegryw ale czytam sporo tresci na wykopie, a wiec takze i ich posty gdy trafia do goracych - i paniusie najpierw wlazily #przegryw w dupe, ze niby chca obiektywnie pokazac swiat z ich strony, a potem na fejsie po nich jechaly. I jest to dwulicowe i chamskie, ale to nic w porownaniu do falszywych oskarzen o gwalt.