Wpis z mikrobloga

@nihilistycznie: Szukaj w ichniejszych urzędach pracy, bez dodatkowych pośredników i weź z sobą kamerę by ewentualnie nagrywać filmy do reportażu w razie wykorzystania, a na pewno go zmonetyzujesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enden89: Nie zebym sie chcial jakos na sile przyczepic, ale moze rozwiniesz bardziej watek o szukaniu w ichniejszych urzedach pracy, bez posrednikow, zeby troche koledze ulatwic start? Jak to sie kontretnie robi?
  • Odpowiedz
@nihilistycznie https://wupkatowice.praca.gov.pl/-/11902870-infolinia-niemieckich-urzedow-pracy-w-jezyku-polskim
Tutaj informacja dla pracujących w Niemczech, ale nie wiem czy można dodzwonić się z Polski. Masz też nazwę strony z informacjami dla pracowników i ofertami pracy https://www.arbeitsagentur.de/ Pytasz tak jak u nas co dla Ciebie mogą zrobić, komplementujesz ciepłą barwę głosu pani i wyrażasz zadowolenie z kontaktu właśnie z nią bo to wróży powodzenie w załatwieniu tej sprawy i ble ble ble Jak szukasz sam pośród ofert to zaznacz
  • Odpowiedz
  • 0
@enden89
@dronte
@Pacjent
@enden89 jest jakiś konkretny schemat ofert które nalezy unikać? większość wygląda podobnie na wszelkich marketplace, olx, czy innych stronkach gdzie sie ogłaszają. Ciężko mi aktualnie określić czy cos moze byc scamem bo jak wyzej nie mam zupelnie doswiadczenia w temacie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nihilistycznie: polecam przejrzeć oferty na uitzendbureau.nl. Tam są same sprawdzone oficjalne holenderskie agencje pracy. Zorientować się, które agencje mają swoje oddziały w pl. Jak będzie coś interesującego, to uderzać do nich (np. Randstad, Tempoteam) i powiedzieć, że jesteś zainteresowany taką i taką ofertą. Na pewno unikać olx i innego syfu typu niedziela.nl
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zielonkanarobocie: to była taka ironia. Sezonówka bez agencji jest praktycznie niemożliwa. Pomijam sytuację, gdy masz gdzieś w jakiejś firmie w nl rodzinę/przyjaciół i ogarną normalna pracę. Na własną rękę (a jeszcze przy załatwianiu na odległość z Polski) to niewykonalne.
  • Odpowiedz