Wpis z mikrobloga

"PapJeż P0lak" wyjaśnia neuropków i byłego działacza "Młodych dla Wolności", chcącego z siebie zrobić ofiarę! xD
Z pozdrowieniem dla @Kozajsza, którego przekaz w tym znalezisku (oczywiście przepchniętym na główną za pomocą #neurolista) jest dziwnie z tym manipulacyjnym stanowiskiem zbieżny... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#konfederacja #wolnosc #polityka #4konserwy #bekazlewactwa
plackojad - "PapJeż P0lak" wyjaśnia neuropków i byłego działacza "Młodych dla Wolnośc...

źródło: comment_1622735866hjuJpOPXuQbnmASjYvOXrK.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@plackojad: Dokladnie, wolność ale tylko taka na naszych zasadach ( _) Dokladnie jak Prawo i Sprawiedliwosć, co ani z prawem ani sprawiedliwością nie ma nic wspólnego. Tylko po co taka nazwa wolnosć?
  • Odpowiedz
Zaraz dla argumentu okaże się, że jesteś też gejem, a chwilę później płodem z Downem, więc nawet nie próbuj takich fikołków uskuteczniać.


@ozomidaf: Gdybym był gejem, to zwyczajnie bym Ci o tym napisał - tak, jak napisałem Ci, że jestem leworęczny. Chyba, że to Cię nie przekonuje i oczekiwałbyś ode mnie np. napisania mojego nicka z dzisiejszą datą i pozdrowieniami dla Ciebie lewą ręką i wrzucenia filmiku z tego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znaczy, się nie do mnie to mam zamknąć mordę na twój jawny pokaz braku empatii i śmieszkowanie z tragedii jaką jest urodzenie chorego dziecka? Bo rozumiem, że "agresywny down" u rodziny, która starała się świadomie o dziecko jest powodem do śmiechu i radości,
  • Odpowiedz
Myślę, że nie tyle z "gejami" jako osobami ze skłonnościami homoseksualnymi, co raczej ze środowiskami LGBT i afirmacją przez nie homoseksualnego stylu życia jako równoważnego i tak samo dla społeczeństwa korzystnego jak tradycyjne małżeństwo mężczyzny z kobietą. Sam Korwin nawet stosuje rozróżnienie na "homosiów" i "tfu, gejów" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@plackojad: Nie piszesz wprost co masz na myśli wspominając o "homoseksualnym stylu życia", ale zakładam, że jest to coś w rodzaju stylu życia niektórych homoseksualistów w którym zawierają się ryzykowne zachowania seksualne, duża liczba partnerów, p---------a itp itd. Oczywiście jest to istniejące zjawisko, ale trzeba wspomnieć, że jest ono w dużej mierze produktem konserwatywnego społeczeństwa. Przez wieki w naszym kręgu kulturowym społeczeństwo oferowało homoseksualistom tylko dwie opcje - celibat lub związek "hetero" jako przykrywkę dla swojej prawdziwej orientacji. Oczywiście obydwie opcje były dla takiej osoby bardzo niekomfortowe. Celibat to pół biedy, ale udawany związek (gdzie druga strona mogła nawet nie być świadoma rzeczywistej orientacji partnera) prowadził prędzej czy później do nieszczęść.

Jedyną możliwą alternatywą dla homoseksualistów było zejście do "podziemia", które spotykało się z silnym ostracyzmem ze strony społeczeństwa. Siłą rzeczy w takich okolicznościach tworzyły się te wszystkie patologie. Podobny mechanizm jak przy delegalizacji narkotyków - tworzą się gangi, dochodzi do obniżania jakości towaru. Tak samo u homoseksualistów "w podziemiu" dochodzi częściej do
  • Odpowiedz
@plackojad: report do moderacji i ucieczka od dyskusji, fajnie tam masz. To jeszcze raz i bez skurczybyków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie potrafię pojąć jakie procesy myślowe zachodzą w twojej głowie, które usprawiedliwiają zmuszanie ludzi do wychowywania dzieci z downem. Ty się jeszcze stawiasz na piedestale za zmuszanie ludzi do takiego skur...czysyństwa.
  • Odpowiedz
@TJ_Laser:

Nie piszesz wprost co masz na myśli wspominając o "homoseksualnym stylu życia", ale zakładam, że jest to coś w rodzaju stylu życia niektórych homoseksualistów w którym zawierają się ryzykowne zachowania seksualne, duża liczba partnerów, p---------a itp itd.

Akceptacja homoseksualistów przez społeczeństwo oraz idąca za tym legalizacja związków jednopłciowych czy adopcji daje możliwość wyjścia homoseksualistom z podziemia, utworzenia trwałych związków i pojawienia się pozytywnych wzorców.


Tylko, że nawet w krajach, gdzie homoseksualizm jest w pełni akceptowany, a nawet chroniony prawnie, tego typu zachowania nie zanikają. Co więcej, akceptacja dla takiego stylu życia sprawia, że może być ono łatwiej dostępne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@plackojad: przecież tekst tej decyzji to jedna wielka kopalnia beki!
Wolnościowcy zakazują posiadania własnych poglądów na kwestie światopoglądowe i jeszcze sami pokazują że ich kółko wzajemnej adoracji nie ma na celu propagowania żadnej wolności tylko promocję moralności chrześcijańskiej i rodziny pojmowanej w kontekście swojej wąskiej jej definicji.

Toż to jakaś pokraczna karykatura wolności.
Ponadto wycieranie sobie zamordystycznych pysków cywilizacją łacińską, której fundamentem jest cywilizacja grecka, oraz jak sama nazwa wskazuje
  • Odpowiedz
@plackojad:

Ciekawa teza, czekam na konkretne przykłady, bo bez nich trudno mi odpowiedzieć na Twój zarzut.


Co tu więcej gadać? Każdy dyktator może powiedzieć: "pozwalam wam na pewne rzeczy? Jasne, bo przecież JESTEM WOLNOŚCIOWCEM. Nie pozwalam wam na rzeczy, które nikomu nie szkodzą, a mogą poprawić komfort życia niektórym? To dlatego, że uważam je za złe, a jak mógłbym pozwolić, aby w moim kraju miały miejsce złe rzeczy?"
  • Odpowiedz
Wolnościowcy zakazują posiadania własnych poglądów na kwestie światopoglądowe i jeszcze sami pokazują że ich kółko wzajemnej adoracji nie ma na celu propagowania żadnej wolności tylko promocję moralności chrześcijańskiej i rodziny pojmowanej w kontekście swojej wąskiej jej definicji.


@BDLK_IMPRTR: Chyba nie czytałaś uzasadnienia tej decyzji. W dużej mierze spowodowana była ona lekceważącym stosunkiem jej odbiorcy do programu organizacji, której był członkiem, a także swoich kolegów i partyjnych liderów. Zresztą - jak sobie wyobrażasz organizację społeczno-polityczną, która kładzie totalną lachę na to, jakie poglądy powinni mieć jej członkowie? To raczej mi na anarchię wygląda niż wolnościowość.

Toż to jakaś pokraczna karykatura
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@plackojad: Czytałem. Ja nie mówię że typ wyleciał bez przewin. Samo to że wstąpił do tej organizacji jest dla mnie niejasne i skłaniam się do twierdzenia, że to mógł być z jego strony happening/prowokacja mająca na celu wykazanie hipokryzji tej organizacji, lub po prostu typ jest idiotą, który nie wie gdzie się zapisał, ale to już mało ważne.

Śmieszne jest nie to że go wywalili, ani że wywalili go za niesubordynację/lekceważącą postawę, czy działanie niezgodnie z linią ideową organizacji, śmieszne są zapisy w regulaminie, których złamania się dopuścił w kontekście nazwy organizacji. Jak jeszcze przy odrobinie dobrej woli i całkowitym przyjęciu linii etyki katolickiej w kontekście aborcji na życzenie możnaby debatować, czy z ich perspektywy tutaj nie jest naruszana autonomia płodu, którego oni traktują jako pełnoprawnego człowieka, o tyle adopcja przez pary homo, czy tym bardziej śluby cywilne dla wolnościowca powinny być wyłącznie sprawą stron (żeby nie było w kontekście adopcji stroną jest również dziecko, w którego imieniu ktoś sprawdza czy w jego interesie jest bycie adoptowanym przez dowolną parę).

Same zawarte w tej decyzji fundamenty na których opiera się funkcjonowanie organizacji wolnościowej to
  • Odpowiedz
Wiesz, wydaje mi się, że istnieje zasadnicza różnica między rozumieniem tego terminu przez środowiska korwinistów oraz lewicowe: dla tych pierwszych wolność jest nierozerwalnie związana z odpowiedzialnością za konsekwencje swoich wolnych wyborów, a lewica forsuje bardziej swawolne podejście, próbując za wszelką cenę zdjąć z człowieka tę odpowiedzialność, co przyczynia się do postępującego rozkładu społeczeństwa.


@plackojad: Ale potezny fikołek xD
Wolność i równe prawa rozkładają społeczeństwo więc to nie wolność xDDD
  • Odpowiedz