Wpis z mikrobloga

"PapJeż P0lak" wyjaśnia neuropków i byłego działacza "Młodych dla Wolności", chcącego z siebie zrobić ofiarę! xD
Z pozdrowieniem dla @Kozajsza, którego przekaz w tym znalezisku (oczywiście przepchniętym na główną za pomocą #neurolista) jest dziwnie z tym manipulacyjnym stanowiskiem zbieżny... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#konfederacja #wolnosc #polityka #4konserwy #bekazlewactwa
plackojad - "PapJeż P0lak" wyjaśnia neuropków i byłego działacza "Młodych dla Wolnośc...

źródło: comment_1622735866hjuJpOPXuQbnmASjYvOXrK.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@4gN4x: Wiesz, wydaje mi się, że istnieje zasadnicza różnica między rozumieniem tego terminu przez środowiska korwinistów oraz lewicowe: dla tych pierwszych wolność jest nierozerwalnie związana z odpowiedzialnością za konsekwencje swoich wolnych wyborów, a lewica forsuje bardziej swawolne podejście, próbując za wszelką cenę zdjąć z człowieka tę odpowiedzialność, co przyczynia się do postępującego rozkładu społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@spokoj: Wskaż w uzasadnieniu fragment sugerujący, że został wyrzucony za "nakładkę na facebooku" i że był to główny powód, a wcześniej wszystko było OK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@plackojad: Nie stawia to ich w gorszej sytuacji? Wywalenie za głoszenie postulatów, które są całkiem popularne wśród libertarian i akapków, nie przyjmie się zbyt dobrze wsród wielu osób z tego środowiska.
  • Odpowiedz
@plackojad: @NijuGMD: @ImInLoveWithTheCoco: Ja się bardziej zastanawiam czy to nie było tak, że ktoś do młodzieżówki wstawił im kreta, który był albo z lewicowych organizacji albo z PISu lub powiązanych im organizacji.

Tego typu akcje mogą spowodować, iż gość będzie się uwiarygadniał przed opinią publiczną, że - zobaczcie, wyrzucili mnie a ja taki dobry byłem. Takie świńskie zagrania mogą być robione przez inną partię względem innej,
  • Odpowiedz
@K_Feras_P:

Wywalenie za głoszenie postulatów, które są całkiem popularne wśród libertarian i akapków, nie przyjmie się zbyt dobrze wsród wielu osób z tego środowiska.


Tylko, że te środowiska na Konfederację patrzą przynajmniej z rezerwą, jak nie z niechęcią, a nawet nienawiścią. Zresztą i tak są marginalne. Skrajni libertarianie z lewicowym odchyłem to nie jest elektorat, o który warto kruszyć kopie partii, która czerpie raczej z nurtów liberatariańskiej prawicy.
  • Odpowiedz
@plackojad: O których środowiskach mówisz? Jeżeli mówisz o środowiskach powiązanych z nowymi liberalnymi partiami to może masz racje.

Mówię o środowiskach powiązanych z Instytutem Misesa czy nawet FORem. Mogę się zgodzić, że te środowiska podchodzą z rezerwą do Konfederacji ale nie powiedziałbym, że jest tam jakaś nienawiść. Szczególnie, że upadek poparcia KO w tych środowiskach jest dość zauważalny. Nie sądzę, że akurat ta akcja będzie miała jakieś znaczenie bo kto
  • Odpowiedz
wolność jest nierozerwalnie związana z odpowiedzialnością za konsekwencje swoich wolnych wyborów


@plackojad: Dlatego mają problem z gejami, którzy nie podjęli świadomej decyzji, że będą gejami tylko tacy po prostu są jak leworęczni i ich za to nienawidzą XD WOLNOŚĆ

Jeszcze chciałbym się dowiedzieć czemu losowymi konsekwencjami losu mają raczyć się rodzice starający się świadomie o dziecko, którym dziecko ma się urodzić jako warzywo i gdzie w tym jest WOLNOŚĆ i
  • Odpowiedz
  • 0
@plackojad Moderator przekazał moje zgłoszenie do konsultacji wobec oczywistego oszustwa.

Ale jak autor znaleziska puścił oczko, to moderacja doszukała się od razu oszustwa.
  • Odpowiedz
dla tych pierwszych wolność jest nierozerwalnie związana z odpowiedzialnością za konsekwencje swoich wolnych wyborów,


@plackojad: nie wiedziałem, że korwinisci popierają podatek węglowy czy opłaty klimatyczne, a z tego co piszesz to nawet jakieś ujęcie społecznej odpowiedzialności biznesu.
Tylko jaki to wszystko ma związek z homoseksualizmem?
  • Odpowiedz