Wpis z mikrobloga

"PapJeż P0lak" wyjaśnia neuropków i byłego działacza "Młodych dla Wolności", chcącego z siebie zrobić ofiarę! xD
Z pozdrowieniem dla @Kozajsza, którego przekaz w tym znalezisku (oczywiście przepchniętym na główną za pomocą #neurolista) jest dziwnie z tym manipulacyjnym stanowiskiem zbieżny... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#konfederacja #wolnosc #polityka #4konserwy #bekazlewactwa
plackojad - "PapJeż P0lak" wyjaśnia neuropków i byłego działacza "Młodych dla Wolnośc...

źródło: comment_1622735866hjuJpOPXuQbnmASjYvOXrK.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiesz, wydaje mi się, że istnieje zasadnicza różnica między rozumieniem tego terminu przez środowiska korwinistów oraz lewicowe: dla tych pierwszych wolność jest nierozerwalnie związana z odpowiedzialnością za konsekwencje swoich wolnych wyborów, a lewica forsuje bardziej swawolne podejście, próbując za wszelką cenę zdjąć z człowieka tę odpowiedzialność, co przyczynia się do postępującego rozkładu społeczeństwa.


@plackojad: Masz prawo twierdzić, że korwiniści mają moralną i pragmatyczną rację. Karanie za obrazę uczuć religijnych, brak
  • Odpowiedz
@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: Oj tak, moim zdaniem, jeśli naprawdę takie jest oficjalne i jasno określone stanowisko tego ugrupowania, to jak najbardziej mieli słuszność, chcąc pozbyć się kogoś, kto promuje wartości niezgodne z ich własnymi. Nie zgadzam się tylko z zacytowanym przez siebie wcześniej akapitem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Herostrates94

brak praw dla LGBT

Po pierwsze nie nadaje się praw ideologii.
Po drugie jaki chodzi ci o aktywistów ideologii lgbt, to mają takie same prawa jak inni.

Szkoda mi zdrowia, żeby do reszty się odnosić, bo jesteś takim skrajnym lewakiem, że nie wiesz co to logika.
  • Odpowiedz
Dlatego mają problem z gejami, którzy nie podjęli świadomej decyzji, że będą gejami tylko tacy po prostu są jak leworęczni i ich za to nienawidzą XD WOLNOŚĆ


@ozomidaf: Myślę, że nie tyle z "gejami" jako osobami ze skłonnościami homoseksualnymi, co raczej ze środowiskami LGBT i afirmacją przez nie homoseksualnego stylu życia jako równoważnego i tak samo dla społeczeństwa korzystnego jak tradycyjne małżeństwo mężczyzny z kobietą. Sam Korwin nawet stosuje rozróżnienie na "homosiów" i "tfu, gejów" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą - stawianie znaku równości między leworęcznością a homoseksualizmem jest zupełnie pozbawione logiki, bo o ile to, jaką ręką piszę czy wykonuję inne czynności nie ma właściwie żadnego wpływu na życie moje i innych (np. najbliższych), o tyle przyjęcie homoseksualnego stylu życia
  • Odpowiedz
@plackojad: Zarzucasz manipulację a oświadczenie MdW (które potwierdza treść znaleziska) było wstawione w powiązanych od samego początku, więc każdy mógł to zweryfikować i wyrobić zdanie. Samo znalezisko nie robiło z wyrzuconego ofiary tylko pokazywało hipokryzję tych co nazywają się wolnościowcami.
Jak nie skrajna hipokryzja to nieistniejące manipulacje - coraz gorzej z tobą.
  • Odpowiedz
Zarzucasz manipulację a oświadczenie MdW (które potwierdza treść znaleziska) było wstawione w powiązanych od samego początku, więc każdy mógł to zweryfikować i wyrobić zdanie.


@El3xetor: Niby tak, ale pomyśl sobie - ilu ludzi zobaczyło tytuł i opis - oba krzykliwe i tendencyjne i mające więcej wspólnego z projekcją ich autora niż z faktami, a ilu zadało sobie trud zajrzenia do powiązanych? Ilu Twoich kolegów z neuropy w swoich komentarzach nawiązało
  • Odpowiedz
@plackojad:

Zresztą - stawianie znaku równości między leworęcznością a homoseksualizmem jest zupełnie pozbawione logiki, bo o ile to, jaką ręką piszę czy wykonuję inne czynności nie ma właściwie żadnego wpływu na życie moje i innych (np. najbliższych), o tyle przyjęcie homoseksualnego stylu życia już taki wpływ wywiera ogromny.


Jestem leworęczny. I leworęczność miała ogromny wpływ na moje życie w szkole. Np. musiałem siadać po lewej stronie ławki żeby nie szturchać ludzi łokciem. Co się zdarzało gdy byłem traktowany jako praworęczny i niektórzy nie potrafili tego zrozumieć. Również nożyczki muszę mieć leworęczne bo przy normalnych nie widzę linii cięcia i tnę krzywo.
Takich jak ja tacy jak ty jeszcze 50 lat temu bili linijkami po łapach, żebyśmy
  • Odpowiedz
wolność jest nierozerwalnie związana z odpowiedzialnością za konsekwencje swoich wolnych wyborów, a lewica forsuje bardziej swawolne podejście, próbując za wszelką cenę zdjąć z człowieka tę odpowiedzialność


@plackojad: uuu top fikołek ostatnich dni
  • Odpowiedz
To niech sobie żyją, jak chcą, tylko niech liczą się z konsekwencjami swoich życiowych wyborów i realiami świata (i nie piszę tu tylko o zapisach prawnych), w jakim przyszło im żyć.


@plackojad: Cóż, to tak nie działa, zwyczajnie dlatego, że nie wszyscy ludzie są konserwatystami. Wiele ludzi patrzy na świat wokół siebie i chce go zmieniać korzystając z takich podstawowych wolności jak wolność słowa i wolność zgromadzeń. Będą nakłaniać do
  • Odpowiedz
Po pierwsze nie nadaje się praw ideologii. Po drugie jaki chodzi ci o aktywistów ideologii lgbt, to mają takie same prawa jak inni.

Szkoda mi zdrowia, żeby do reszty się odnosić, bo jesteś takim skrajnym lewakiem, że nie wiesz co to logika.


@Volki: Przejrzałem na szybko historię Twoich postów i właściwie cała Twoja aktywność na tym portalu to jakaś pełna frustracji krucjata przeciw skrajnemu lewactwu. Prawdę mówiąc bardzo się cieszę,
  • Odpowiedz
  • 0
@Herostrates94 Szpiegujesz mnie lewaku? xD Ja nie musiałem przeglądać twoich wysrywów, żeby wiedzieć, że robisz lewacką krucjatę przeciwko normalnym, w tym hetero i chrześcijan.

Prawdę mówiąc bardzo się cieszę, że nie masz ochoty na żadne dyskusje, dyskusje najlepiej przebiegają w gronie kulturalnych ludzi.

Dokładnie. Dlatego nie chcę z tobą dyskutować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jestem leworęczny. I leworęczność miała ogromny wpływ na moje życie w szkole. Np. musiałem siadać po lewej stronie ławki żeby nie szturchać ludzi łokciem. Co się zdarzało gdy byłem traktowany jako praworęczny i niektórzy nie potrafili tego zrozumieć. Również nożyczki muszę mieć leworęczne bo przy normalnych nie widzę linii cięcia i tnę krzywo.


@ozomidaf: Czy siadanie po lewej stronie i trochę gorsza jakość cięcia nożyczkami miały ogromny wpływ na Twoje życie? Czy np. sprawiało, że ludzie traktowali Cię zupełnie inaczej a Ty dostawałeś zupełnie inne oceny niż oni? Uwierz mi - też jestem leworęczny i jakoś nie wydaje mi się, żebym przez to był zupełnie innym człowiekiem niż gdybym był praworęczny.

Takich jak ja tacy jak ty jeszcze 50 lat temu bili linijkami po łapach, żebyśmy byli
  • Odpowiedz
@plackojad:

Czy siadanie po lewej stronie i trochę gorsza jakość cięcia nożyczkami miały ogromny wpływ na Twoje życie? Czy np. sprawiało, że ludzie traktowali Cię zupełnie inaczej a Ty dostawałeś zupełnie inne oceny niż oni?


Rozumiem, że przynależność partyjna do Konfederacji wyklucza umiejętność czytania ze zrozumieniem, ale jasno chyba napisałem że tak leworęczność miała wpływ na moje życie i traktowanie przez niektóre
  • Odpowiedz
1. Są to propozycje podatkowe narzucone nam z zewnątrz, co nie za bardzo idzie w parze z prawem poszczególnych narodów do samostanowienia,


@plackojad: raz: ciekawe jak bez umiędzynarodowienia można rozwiązać kwestie emisji a dwa: dotyczy to odpowiedzialności i to kto wpadł na dane rozwiązanie wpadł jest nieistotne względem wdrożenia mechanizmu gdzie ludzie biorą na siebie odpowiedzialność za własna działalność

2. Ostatecznie koszty związane z płaceniem podatków i tak spadają nie na tych, którzy bezpośrednio są odpowiedzialni za problem (tu emisję gazów cieplarnianych), lecz na konsumentów - niezależnie od ich stylu życia i rzeczywistej odpowiedzialności?

W obu sytuacjach trudno mówić o indywidualnej odpowiedzialności za
  • Odpowiedz
przyczynia się do postępującego rozkładu społeczeństwa.


@plackojad: a co społeczeństwo wnosi do mojego życia, że miałbym je chronić kosztem swojej wolności?
  • Odpowiedz