Wpis z mikrobloga

@SamotnyFapino: Po 30 roku życia jest się za poważnym i za dojrzałym. Ubrania tylko takie jak wypada, stonowane kolory, chodzić trzeba powoli i z godnością, koniecznie w kapeluszu. I powoli rozglądać się za miejscem na cmentarzu.

A ja 30 już dawno skończyłem i mam #!$%@?. Jak chcę wyglądać poważnie, to noszę ubrania poważne, a kiedy indziej na luzie i z nadrukami. I nie mam zamiaru dopasowywać stroju czy czegokolwiek do roku
@SamotnyFapino: też tak mam odkąd skończyłem liceum. Niby wszyscy tutaj ubierają się bez logo na koszulkach bluzach to ciekawe kto nosi te wszystkie buty nike i inne markowe rzeczy które mają logo najczęściej na całej rzeczy którą sprzedają XD.
lubię loga ale coraz bardziej jak idę na zakupy to kupuje koszulki typu "basic" parę czarnych, parę białych, jakiś inny jednolity kolor ;) 20/30 zł sztuka i elo.
Kiedyś markowe ciuchy robiły różnicę, były po prostu lepsze jakościowo i więcej znosiły od chamskich chińskich tekstyliów.
W 2021 gdy ogólny postem technologiczny i branzowy jest tak zaawansowany to koszulka ralpha laurena (którą właśnie mam na sobie) nie różni się prawie niczym od koszulki z pepco za 1/20 jej ceny