Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@rales: jak miałem kiedyś praktyki w polskim zakładzie to prosili mnie opiekunowie by tak nie #!$%@?ć bo po 2 godzinach roboty robiłem im dzienną normę i się bali, że ją podniosą. XD
Robiłem takie kwiatki jak odpalanie programu obróbki bez detalu, kręcenie wrzeciona w miejscu byle było, że coś się w środku robi czy też wyglądanie majstra i udawanie, że montuje nowy element w środku frezarki jak przechodził.
@rales: pracowałem kiedyś u jednej Grażyny która miała takie podejście i byłem na tyle naiwny że zadałem pytanie w stylu "to co jest do roboty", a ona mi na to że jakbym był porządnym pracownikiem to na pewno bym sobie coś znalazł xD skończyło się na tym że to co miałem zrobić w godzinę to robiłem pół dnia (wbrew pozorom jest to dość trudne) i później usłyszałem coś w stylu "no
@rales: Właśnie to jest plus pracy na kolei może pieniędzy nie ma, robisz 365/dni w roku, ogromna odpowiedzialność często na upałach czy mrozach. Jednak jesteś samemu na posterunku, w nocy jak nic nie jedzie to wiadomo za dnia można sobie np owsianke ugotować. Jeden z niewielu plusów :D no i ludzie fajni
Przykładowo robisz na magazynie i ładujesz tira. Nie masz co robić bo kurierów nie ma ani tira to idź pozamiataj czy cus xD

Ch.j z tym że zaraz znowu będzie syf a sprzątanie odbywa się pod koniec zmiany.

Rób coś nie za to tobie płacimy !!111


@cielak44: utrzymanie porządku na stanowisku pracy może leżeć w obowiązkach pracownika. Podłogi raczej myć nie będziesz, ale jeśli bałagan może wpłynąć na przebieg procesu, to
@cielak44: W takim znanym markecie budowlanym jest podobnie. Towaru na rozładowanie za wiele nie ma, jak już jest to robisz 5x wolniej żeby było co robić. Większość czasu udawanie glupa bo dyrektor chodzi, 10x układanie tego samego itd.
@Vosemite: Czyżby na literę "L"? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem coś o tym, długo nie wytrzymałem w tej pracy, bo moja głowa musi mieć zajęcie. A już całkiem nie rozumiem jak można pracować w ochronie sklepu. K***a, 12 godzin stoisz, jak kołek w jednym miejscu i nie możesz poczytać, zajrzeć do telefonu, no nic nie możesz. Atrofii mózgu bym chyba dostał z braku bodźców.
@salcefrytki: no wiem, nudziłem się w #!$%@?. Czasem przynosiłem sobie książkę poczytać. Pracownicy ogólnie czasami znikali na godzinę ze stanowiska że niby poszli po narzędzia i w taki sposób sobie radzili z nudą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)