Wpis z mikrobloga

- 29,8lvl
- samotny
- 1,88m
- szczepiony
- 11k/monat po odjęciu kosztów wszelakich, nawet jedzenia oddychania i myślenia
- mieszkający w Polsce Ω (omega)
- wykonujący zawód który różowe chyba nie lubią bo gdy tylko o nim wspomnę to kontakt się urywa

Chcę się zabić, moje życie jest bez sensu, już większość życia za mną a ja nie zdążyłem nawet pożyć ( ͡° ʖ̯ ͡°). 30. urodziny to będzie idealny czas na podsumowanie swojego życia, w końcu to już prawie koniec drogi, po tym czasie już na pewno nic się nie zmieni na lepsze, będzie tylko równia pochyła w dół.

W moim wieku nie znajdę wartościowej kobiety, same Qrv z przebiegiem większym od polskich lokomotyw, mające ego wybite w kosmos, te wartościowe szybko stają się mężate.

Nawet na #tinder jak trafi się kiedykolwiek jakakolwiek para (zacząłem jak leci wszystko na prawo dawać) to jest to jakaś grubaska czy pokemon i taka nigdy nie napisze pierwsza - one chyba żartują że jeszcze będę tracił czas na podrywanie ich, ale chyba wolny rynek opanowany przez simpów sprawił że nawet pokemon się ceni.

25lvl - to dla faceta ostatni moment żeby się ogarnąć, patrząc ze swojej perspektywy, a także patrząc na fb ludzi ze studiów, potem jest już tylko gorzej. Osiągnięcie 30lvl jako singiel może być zbyt ciężkie dla mojej psychiki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przegryw #depresja #suicidefuel #oswiadczenie
  • 48
Chcę się zabić, moje życie jest bez sensu


@smutny_login: Uuu zaraz chyba bagiety wlecą na chatę za chęć przedwczesnego wyjścia z gry. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

25lvl - to dla faceta ostatni moment żeby się ogarnąć, patrząc ze swojej perspektywy, a także patrząc na fb ludzi ze studiów, potem jest już tylko gorzej. Osiągnięcie 30lvl jako singiel może być zbyt ciężkie dla mojej psychiki ( ͡°
Brak słów po prostu brak polecam więcej luzu w życiu i jeśli mogę to poradzę do lasek pisz pierwszy i pisz na luzie a może jakaś dopisze ale skoro chcesz się zabić to powodzenia ale przez brak kobiety to nie warto.
@smutny_login: albo fake albo naprawdę nie umiesz cieszyć się z życia. Po 30 dopiero się życie zaczyna, a przy dobrej prezencji i pewności siebie różowe będą walczyć o Ciebie. Chłopie - weź się w karby i enjoy your life! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@smutny_login: Gościu znajdź sobie jakieś hobby. Np jazda moto, później jazda na torze, strzelanie na strzelnicy, etc. Tam przychodzi dużo ludzi, kobiety wbrew pozorom też. Najważniejsze to mieć jakieś cele krótkoterminowe.