Wpis z mikrobloga

- 29,8lvl
- samotny
- 1,88m
- szczepiony
- 11k/monat po odjęciu kosztów wszelakich, nawet jedzenia oddychania i myślenia
- mieszkający w Polsce Ω (omega)
- wykonujący zawód który różowe chyba nie lubią bo gdy tylko o nim wspomnę to kontakt się urywa

Chcę się zabić, moje życie jest bez sensu, już większość życia za mną a ja nie zdążyłem nawet pożyć ( ͡° ʖ̯ ͡°). 30. urodziny to będzie idealny czas na podsumowanie swojego życia, w końcu to już prawie koniec drogi, po tym czasie już na pewno nic się nie zmieni na lepsze, będzie tylko równia pochyła w dół.

W moim wieku nie znajdę wartościowej kobiety, same Qrv z przebiegiem większym od polskich lokomotyw, mające ego wybite w kosmos, te wartościowe szybko stają się mężate.

Nawet na #tinder jak trafi się kiedykolwiek jakakolwiek para (zacząłem jak leci wszystko na prawo dawać) to jest to jakaś grubaska czy pokemon i taka nigdy nie napisze pierwsza - one chyba żartują że jeszcze będę tracił czas na podrywanie ich, ale chyba wolny rynek opanowany przez simpów sprawił że nawet pokemon się ceni.

25lvl - to dla faceta ostatni moment żeby się ogarnąć, patrząc ze swojej perspektywy, a także patrząc na fb ludzi ze studiów, potem jest już tylko gorzej. Osiągnięcie 30lvl jako singiel może być zbyt ciężkie dla mojej psychiki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przegryw #depresja #suicidefuel #oswiadczenie
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marc1027: o, to akurat ciekawe, bo znam kilka parek we wspomnianych przez Ciebie konfiguracjach i w życiu bym nie pomyślał, wiadomo, że część osób kojarzy programistę z piwniczakiem, ale jak ktoś przy tym wygląda, ma jakieś zainteresowania, to przecież hot towar na rynku matrymonialnym powinien być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smutny_login: mam tak samo, nawet lvl podobny... Nie widzę dla takich jak my żadnej rady, mogę tylko napisać, że wiem co czujesz.
I trochę mnie w-----a, że ludzie zawsze napiszą, żebyś był szczęśliwy sam ze sobą. Nawet mrówki dostają depresji i zdychają jak je wyizolujesz, a Ty weź bądź szczęśliwy mimo tylu lat odrzucenia. Znajdź sobie hobby i nie patrz na innych XDD
Mam nadzieję, że zanim popełnisz magika (jeżeli
  • Odpowiedz