Wpis z mikrobloga

Czesc takie pytanie mam, w nocy wczoraj skradziono mi samochód z parkingu pod blokiem. Mały dostawczak coś jak Berlingo wartość około 20 tys. Domyślam sie, że już się nie znajdzie ale po prostu z czystej ciekawości jak to mogło się wydarzyć? Jak to robią teraz złodzieje, czemu akurat samochód za 20 tys i w ogóle co zrobić żeby może jeszcze coś z tego było?
#pytanie #motoryzacja #prawo #polska
  • 8
  • Odpowiedz
@DanielKrul: znany model o niedużęj wartosci wiec psy ani nikt nie bedzie sie zbytnio #!$%@? w szukaniu takiego szrotu, a na drugi dzien to juz bedzie w dziupli pod Lwowem z przebijanymi numerami albo wczesniej na czesci. To tak jakbys #!$%@? kalafior z warzywniaka i mało kogo to obeszło. Mały zarobek ale i też małe ryzyko.
  • Odpowiedz
@niochland: badamy kamery ale akurat raczej złodziej musiał dobrze znać okolice bo przejechał prawdopodobnie tymi drogami gdzie nic nie łapie. Był to ford Courier z tego co wiem produktowy w takiej samej formie do dnia dzisiejszego więc pewnie części. Znam trochę szemranych ludzi każdy ma się czegoś dowiedzieć mam parę tropów ale czy jak wskaże policji to w ogóle jest szansa że pojadą skontrolować warsztat?
  • Odpowiedz
niedużęj wartosci wiec psy ani nikt nie bedzie sie zbytnio #!$%@? w szukaniu takiego szrotu


@Blahhblahh: byłem świadkiem zgłaszania kradzieży nowego a6

Też się nikt tym za bardzo nie przejął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale czy jak wskaże policji to w ogóle jest szansa że pojadą skontrolować warsztat?


@DanielKrul: czasami gliniarze lubią mieć podstawiony trop pod nos, bo praktycznie nic nie zrobią a mogą rozwalić dziuplę, ale czy im się będzie chciało to druga sprawa xD

niestety (albo. i na szczęście) jedyne co ktoś w życiu ukradł to 5 złotych w podstawówce, więc nie pomogę bardziej
  • Odpowiedz