Wpis z mikrobloga

Szukam ergonomicznego fotela do 2k. Robiłem spory resarch, ale wychodzi na to, że przy moim wzroście 192 cm, waga 75 kg, cieżko coś znaleźć. Ergohuman podobno jest słaby przy >190 cm, WAU 2 słaby jakościowo.

Zastanawiałem się nad Unique Reya, wygląda super, ale nie wiem czy będzie odpowiedni pod mój wzrost, szczególnie że nie ma zagłówka. Przewinął mi się jeszcze Profim Veris Net 111SFL.

Ma ktoś z Was te fotele lub może polecić coś dla wysokich osób? Przed komputerem spędzam około 10h dziennie, więc chciałbym mieć już coś porządniejszego.

#krzeslo #fotel #krzeslobiurowe #ergohuman #programista15k #biuro #gaming #devstyle #pracazdalna
Madrox24 - Szukam ergonomicznego fotela do 2k. Robiłem spory resarch, ale wychodzi na...

źródło: comment_1622658832SGJ5U6Savm42v6tpx2kmcQ.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Pyxelr: napisz do mnie jutro żebym pamiętał, bo jestem bardzo zmęczony dziś. jestem w domu rodzinnym gdzie mam Markusa, a siedziałem przez ostatnie 2 miesiące intensywnie na Ergohumanie i będę w stanie porównać lepiej te dwa fotele niż wcześniej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pyxelr: @WolfSky:
Ja kupiłem go i jestem zadowolony, zagłówek mógłby być bliżej głowy i odrobinę wyżej, ale poza tym jest stosunkowo ok.
Siatkowe wymaga przyzwyczajenia
  • Odpowiedz
@fstab: Jaką wersję siedziska wybrałeś? Tkaninę czy siatkę? Ze swojej strony obawiam się siatki na siedzisku, więc wybór raczej padnie na tkaninę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WolfSky: @Pyxelr:
Ja kupiłem
FOTEL DIABLO V-COMMANDER CZARNY
Siatka na fotelu super się pierdzi, da się przyzwyczaić.
Powiem tak SPC Gear SilentiumPC SR500F mam od kilku lat i jest wygodniejszy, ale diablo bardziej ergonomiczny...
  • Odpowiedz
@rzegnam: Hej, mam Zhuo Challengera od 11 marca 2022 za około 4287 zł z pokochajswojkregoslup.pl i siedzę na nim do dziś:

- Siedzi się wygodniej niż na Markusie
- Na początku miałem wrażenie, że przód nóg "spada" z siedziska, gdyż jest ono krótsze, czy tam bardziej zaokrąglone niż w Markusie, żeby nogi się mniej pociły, a przynajmniej tak to rozumiem
- Nie grzeje tak w tyłek
- Można siedzieć z nogami
  • Odpowiedz