Wpis z mikrobloga

Lewica na świecie:
Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

Lewica w Polsce:
Haha patrzcie katol idzie do kościoła!
Hahaha bozia zabrania jeść mięsko w piątek?
Jaki polaczek!
Również lewica w Polsce:
Chlip chlip dlaczego nie mamy takich samych praw jak na zachodzie?
Chlip chlip my się chcemy tylko w szpitalach odwiedzać, dlaczego nas tak nie lubicie?

Niech podziękują bordowym tęczowym trollom, robią świetną robotę- ONR lubi to(ʘʘ)

#4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #lewackalogika #takaprawda #lgbt
c.....t - Lewica na świecie:
Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do rów...

źródło: comment_1622617363ou0OunWt368Wy63XTDz5zw.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jkarnic: Bo analogiczna sytuacja była gdy pojawiła się moda na memy z Hołownią i w pewnym momencie zaczęto wrzucać artykuły i ośmieszać jego poglądy, co naturalnie bardziej robiło reach do jego potencjalnych wyborców niż do niego zniechęcało. Była też na ten temat dyskusja, a kilka osób wręcz wyśmiało moje zdanie. Dzisiaj Memcen nabijał się z tego jak lewica zrobiła mu kampanię, przedstawiając dokładnie ten sam, krytykowany przeze mnie już dawno
  • Odpowiedz
  • 3
@Kozajsza biedny neuropek, znowu zmuszony do obrażania innych, znowu ktoś się na niego uparł, znowu te fakalne fantazje to wina prawaków (ʘʘ) i tak się żyje spokojnie wśród bordowych piwniczaków z neuropy( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@jkarnic: Nie piszę o żartach o Memcenie. Odnoszę się do spamu screenami wypowiedzi w celu naśmiewania się z nich, które w rezultacie skutkuje pojawieniem się słów polityka na szczycie gorących, przez co docierają one do jego potencjalnych wyborców. Podobnie było z Hołownią i wrzucaniem jego wypowiedzi.
  • Odpowiedz
@Nihas: To zależy od formy tej krytyki. Jeśli jest ona racjonalna i obnaża hipokryzję jak np. wypowiedzi pana B nt. zakazu handlu albo pana M na temat wolności wypowiedzi ale ograniczonej przez uczucia religijne, wtedy jest mowa o konstruktywnej krytyce i np. naśmiewaniu się z czyjejś hipokryzji. Jeśli natomiast ktoś wklei screen tweeta jakiegoś polityka z komentarzem pokroju "ale głupi" i otaguje odpowiednim hashtagiem #bekazprawakow czy #bekazlewactwa
  • Odpowiedz
@crest:

Lewica w Polsce:


Ty, a może tak jest dlatego, bo kościół w Polsce ma niebotycznie więcej do powiedzenia niż na zachodzie i bo na zachodzie jest ta równośća w życiu społecznym, a w Polsce jej nie ma? xD
  • Odpowiedz
  • 2
@EvilToy dlatego żeby walczyć o równouprawnienie obrażacie wszystkich katolików, starsze kobiety, weteranów wojennych, oraz przeciętnych Polaków? No ok, ma to sens( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@crest: Nie obrażam starszych kobiet, weteranów, nie wiem co to wg ciebie przeciętny Polak. Mam problem tylko z tymi ludźmi, którzy mają problem ze mną.
  • Odpowiedz