Wpis z mikrobloga

Lewica na świecie:
Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

Lewica w Polsce:
Haha patrzcie katol idzie do kościoła!
Hahaha bozia zabrania jeść mięsko w piątek?
Jaki polaczek!
Również lewica w Polsce:
Chlip chlip dlaczego nie mamy takich samych praw jak na zachodzie?
Chlip chlip my się chcemy tylko w szpitalach odwiedzać, dlaczego nas tak nie lubicie?

Niech podziękują bordowym tęczowym trollom, robią świetną robotę- ONR lubi to(ʘʘ)

#4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #lewackalogika #takaprawda #lgbt
Pobierz c.....t - Lewica na świecie:
Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do rów...
źródło: comment_1622617363ou0OunWt368Wy63XTDz5zw.jpg
  • 61
@Phyrexia: właśnie gdyby filmiki koroluka były bardziej merytoryczne, a mniej "HEHEH ALE CI PRAWACY GŁUPI JEZU" to oglądałbym z ogromną przyjemnością.

"HAHA BOSAK NIE WIE, ŻE BOZIA NIE STANOWI PRAWA" - czy możesz zamknąć mordę
@Phyrexia a co z innymi bordowymi trollami? Taki @Kozajsza codziennie obraża katoli I Polaków, nie wychodzi nawet z piwnicy, a lewica się go teraz wypiera? No trochę może być zdruzgotany, że poświęcił całe życie na walce ze złymi prawakami na portalu ze śmiesznymi kotkami, a teraz lewica się do niego nawet nie przyznaje(,)
@crest: Kozajsza jest okay, ale za bardzo idolizuje "tuzy" lewicy które mają duży posłuch, a faktycznie tylko ośmieszają lewą stronę, a często wręcz wybijają błaznów prawicy dając im zasięg. Oni tego nie rozumieją. Nie wyobrażasz sobie ile razy próbowałam im wytłumaczyć, że niektóre działania faktycznie tylko nabijają potencjał polityczny Konfy czy Hołowni. Myślisz, że mnie słuchali?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Phyrexia:

zareagowała na moją wypowiedź tak jak wtedy kiedy nie zgadzałam się z odgórnie przyjętymi poglądami nt. weganizmu i spożywania mięsa


My nie zareagowaliśmy na twój pogląd, który szanuję, bo masz prawo mieć swoje zdanie w tym temacie i ci tego nie zabraniam.

My zareagowaliśmy na twoje nikczemnie głupie argumenty w tej dyskusji, którymi próbowałaś uzasadnić swoją opinię.

A to diametralna różnica.