Wpis z mikrobloga

Dlaczego bardzo dużo osób na wszelkich forach się tak sra o trening nóg? Często spotyka się komentarze typu "ćwiczymy całe ciało bez treningu nóg trening nie ma sensu" skąd to przekonanie?
#mikrokoksy #silownia
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hesuss: No nie są xD nie muszę ja tego widzieć ale nawet inni mówią ze mam nogi jak kłody drzewa (i ćwicze przysiady i ciągi tylko zstanawiam się po co)
  • Odpowiedz
@HuierP10: Bo to najcięższe treningi, najtrudniejsze, najstraszniejsze, najbardziej męczące. To one oddzielają ziarno od plew ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oprócz tego, że siady / ciągi to najcięższe ćwiczenia to są też niezastąpione. Ludzie, którzy ich nie robią idą na łatwiznę po prostu. Niemal niezależnie od celu treningowego siady i ciągi warto w jakiejś formie robić.
  • Odpowiedz
@HuierP10:
Mozesz sobie miec uda jak baryly. Jak ich nie trenujesz to i tak beda po prostu slabe. A jak bedziesz mial mirku slabe nogi i przyjdzie gdzies cos dzwignac np w robocie to cale Twoje piekne cialo (od pasa w gore) wzbudzi salwy smiechy kiedy sie okaze ze nie potrafisz podniesc tego co przecietny Janusz.

O sytuacjach mordobiciowych nie wspominam. Zlap sie z kims za bary na stojaka to
  • Odpowiedz
@Makak87: Znaczy o mordobiciach nie wspominam bo trenuję się od paru ładnych lat to i owo i muszę mieć silne nogi ale no generalnie dowiedziałem się mniej więcej po co w ogóle te nogi robię, jednak dalej nie kumam dlaczego ktoś komu nogi nie są potrzebne miałby je robić xD
  • Odpowiedz
@HuierP10: no jajco jak nie wiesz co, dla mnie to po prostu bez sensu trenować wybrane partie, z resztą ja nie chodzę na silke jedynie po to żeby dupe zrobić, tylko całe ciało wzmocnić, a Ty brzmisz jakbyś jedyne co chciał to ładna sylwetka (czyt. biceps i klata) jak najmniejszym kosztem
  • Odpowiedz
@laventel: zależy mi z wyglądu na wszystkich mięśniach z wyjątkiem nóg które mimo wszystko robię ale nie kumam dlaczego uważasz że nie ćwiczenie jakiejś partii jest BEZ SENSU
  • Odpowiedz
, jednak dalej nie kumam dlaczego ktoś komu nogi nie są potrzebne miałby je robić xD


@HuierP10:
Odpowiedzialem Ci juz. Jak nie zakumales.... to czytaj do skutku.

A jak komus nogi niepotrzebne to niech je sobie u-------i w okolicach miednicy. Na
  • Odpowiedz
@HuierP10: ??? Wyobrażasz sobie całe ciało silne, ładnie wyrzeźbione poza jedną partia np poza nogami? Nawet jak mówisz że nie są sflaczale to będą ładniej wyglądać jak będą trenowane, a nierobienie np klaty jak się robi plecy chyba nie jest nawet zdrowe, bo to się musi równoważyć jakoś? Poza tym negowanie przysiadów jako ćwiczenia na nogi chyba też jest słabe, przecież całe ciało tam pracuje
  • Odpowiedz