Wpis z mikrobloga

Świadomi z włączonym myśleniem zderzają się z rzeczywistością xD.

1. Nawmawiaj chorej matce, że szczepienia to spisek, trucizna i nie wolno się szczepić. Nie wierz w naukę, gardź naukowcami z dziedziny medycyny.
2. Chora matka zgłasza się do szpitala na zabieg, informując, że nie szczepi się "bo nie", bo syn tak powiedział.
3. Szpital ze względu na bezpieczeństwo innych pacjentów odmawia przyjęcia niezaszczepionej i nieprzetestowanej pacjentki na oddział.
4. Szybko włączaj kamerę i odgrażaj się prawnikami i pobiciem xD

Ależ kisnę z szura xD.

#antyszczepionkowcy #szury #koronawirus #szczepienia #bekazpodludzi
  • 78
  • Odpowiedz
Babka nie jest ani zaszczepiona, ani przetestowana, a za plecami stoi pokrzykujący synek-szur.


@PiccoloGrande: i? Synek-szur za drzwi, bo nie jest tam jego miejsce. Jak nie chce wyjść - policja.
Jeżeli wymogiem jest przetestowanie, to wykonać test, jaki problem?
Nie może być wymogiem coś co nie jest obowiązkowe. Test, o ile jest zapewniany na miejscu, może być.
Tak jak i odmowa wykonania testu moze być podstawą do odmowy
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Cieszyński szpital ma calusieńki oddział covidowy, na którym leżą też osoby oczekujące na dalsze leczenie, osoby które się zaraziły w szpitalu itp. Więc oddział covidowy to nie zagrożenie, ale osoba bez szczepionki już tak?
Zwykły rozkaz pisowców z góry cięcia kosztów gdzie się da. Załoga jest tam akurat ślicznie pokłócona między sobą politycznie.
  • Odpowiedz
A jakie to prawo im na to pozwala? XD


@Rezurekted: Nie wiem, ale to nie jest ważne, bo prawo nie ma jakiegokolwiek przełożenia na słuszność danych działań. +Przyjęcie niezaszczepionej, a co najważniejsze nieprzetestowanej osoby na oddział pełny starszych i chorych ludzi to jest zawsze szczyt głupoty, brak rozsądku i skrajnie zła decyzja niezależnie od tego czy prawo na to pozwala czy nie.
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Ale zlot szurów się zrobił :) A odpowiedź jest bardzo prosta, ba, są nawet dwa. 1 - Każdy lekarz i każdy szpital ustala czego potrzebuje przed przyjęciem na oddział/zabieg, prawo w tym zakresie ustala tylko ograniczenia (bo co do zasady poza przepisami o charakterze bardzo ogólnym typu konstytucja nie redaguje się przepisów że coś można ale nie trzeba, tylko albo że czegoś nie można albo że ma się jakiś
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: > Jeżeli wymogiem jest przetestowanie, to wykonać test, jaki problem?

No pewnie taki, że to pacjentka ma się zgłosić na test w odpowiednim terminie przed zabiegiem, a nie personel gwałcić ją patyczkiem w nosogardziel. Jak przychodzi na zabieg bez testu to jej problem.
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: To czy wagon jest szurem czy nie to osobna kwestia, zamiłowania do teorii spiskowych ma to fakt ale to nie jest podstawa do tego, żeby szpital odmówil zabiegu ze względu na brak szczepienia, które jest dobrowolne.
Wystarczy test na obecnosc wirusa przed przyjęciem na oddział, jak nie masz to po cholere szczepionka ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiccoloGrande: pytanie kompletnie na luzie bo ja jestem zaszczepiony:
Dlaczego mają jej nie przyjąć skoro szczepionka chroni ją a nie innych przed jej chorobą? Przecież naukowo udowodnione ze zaszczepieni roznosić mogą.
  • Odpowiedz
Jeżeli wymogiem jest przetestowanie, to wykonać test, jaki problem?


Nie ma problemu. Synek mógł zawieźć matkę na test, ale lepiej chwycić kamerkę i nagrać content dla szurów.

Jesteś ślepy na to jakiego błazna z siebie robisz


@FrasierCrane: Za wycieczki osobiste zapraszam na czarno. Ja cię nie obrażam.
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande No i chyba sobie darował, bo na insta relacja, że zawiózł matkę na prywatny zabieg za swój hajs, ergo była pewnie gadka "czemu mnie nie zoperują skoro sam mówiłeś, że nie ma problemu bez szczepienia/testu".

Niezbyt przekonany jest mówiąc że będzie walczył z lekarzem, który jej nie przyjął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz