Wpis z mikrobloga

Ja to nie do końca wierzę w duchy, czy jakieś zjawy nawiedzające opuszczone budynki. już tyle tych miejsc opuszczonych odwiedziłem i ani razu nie odczułem żadnych dziwnych zjawisk. Wrzucam ten wpis dzisiaj jako ciekawostkę, tak w sumie od jakiegoś czasu ten obiekt jest naszpikowany kamerami i nie ma możliwości wejścia do środka. Zapraszam do niby nawiedzonego komisariatu policji.
Link do znaleziska Tutaj

Pozwolę sobie zawołać osoby, które plusowały mój wcześniejszy komentarz odnośnie wołania do moich kolejnych zapomnianych znalezisk.
@Vadzior, @PanKracy582, @SnikerS89, @azul, @Karbon315, @luukasek, @Pethaf, @allors, @Valisar, @Cz4ku, @bob46, @matka_boska_w_klapie, @Creatine, @KrzysiekGO, @Azihombre, @Belzedup, @ornate, @strongu, @cdsds, @HarleyQuinn, @Lakis, @Azrt, @slaper, @fordomaniak, @za57o, @Carbix, @Rzeszowiak2

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.
Mój Fanpage / Instagram
#fotografia #opuszczone #tworczoscwlasna #mojezdjecie #opuszczonemiejsca #ciekawostki #podrozujzwykopem
Pobierz nightmeen - Ja to nie do końca wierzę w duchy, czy jakieś zjawy nawiedzające opuszczo...
źródło: comment_1622477293wkdFc8QJfNq7VjPpZt2MmF.jpg
  • 2
@nightmeen: musiałbyś poza samymi opuszczeńcami odwiedzić jakieś miejsca okropnej kaźni
taki terror przeszywa człowieka na wskroś

ale jakieś straszenie to tylko wytwór imaginacji i podświadomych lęków ( ͡° ͜ʖ ͡°)