Wpis z mikrobloga

Pytanie.

#neuropa #polityka

Korwin przekręca się od fast foodów. Twoja reakcja?

  • Otwieram szampana 12.7% (212)
  • Szkoda. To mimo wszystko człowiek 29.8% (498)
  • A ja mam to w dupie 57.5% (959)

Oddanych głosów: 1669

  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koroluk: Trudne pytanie, z jednej strony "to mimo wszystko człowiek", ale jest bardzo szkodliwy i głosi takie obrzydliwe poglądy jak to, że "lekka pedofilia nie jest szkodliwa społecznie" czy podważa naukę, co może mieć bardzo złe konsekwencje, bo jest dla wielu autorytetem.
  • Odpowiedz
@Nihas: Najlepiej, gdyby nie z desek, tylko udał się na jakąś Wyspę Świętej Heleny i tam spokojnie dokonał żywota, nie zajmując się polityką ani publicystyką. No ale nie ma takiej opcji w ankiecie.
  • Odpowiedz
@koroluk: moim zdaniem ta akcja jest jak ze szczepieniem gdzie wiadomo szurował pod elektorat a potem sam się wydał pokazując badani krwi. Tutaj pewnie jest tak że do kamer wpierdziela sobie maczka a w domu pod ścisłą kontrolą dietetyka. To są oszuści mający debili za elektorat. Krzysio dzisiaj też wymijająco na temat zaszczepienia się wypowiadał tak jak za czasów głosowania na Dude.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ciekawe jaka będzie weryfikacja ze strony Korwina... Z resztą jemu wierzyć na słowo - ponad 1700 AU/ml bez szczepienia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@josedra52: Ludzie. Skończcie #!$%@?ć głupoty na tematy o których nie macie pojęcia. Ja miałem 1800 po przechorowaniu. Poziom przeciwciał o niczym nie świadczy, bo zmienia się z czasem. Żeby się dowiedzieć czy ktoś brał szczepionkę, trzeba zrobić badanie przeciwciał przeciwko białku membranowemu, albo
  • Odpowiedz
Otwieram szampana. A nawet dwa.
Ale też trzeba zauważyć że wyciągnięcie kopyt przez krula może w długim terminie polepszyć wyniki wyborcze partii korwin - brak protokołu 1% , hitlerów itp
Więc byłaby to słodko-gorzka wiadomość :(
  • Odpowiedz