Wpis z mikrobloga

@piotrlionel @oczami_kuca @Fanatyk_Wedkarstwa @ekjrwhrkjew @yggdrasil Cześć! Zgadza się, odwołaliśmy livestream ze Sławomirem Mentzenem. Nie chcemy wybijać się na kontrowersjach, lecz na dostarczaniu polskiej społeczności programistów merytorycznej wiedzy. Wsłuchaliśmy się we wszystkie głosy, które pojawiły się w kontekście zapraszanego przez nas gościa i zdecydowaliśmy, że zrealizujemy to wydarzenie w innej formie i z innym gościem. Treść pełnego oświadczenia naszego CEO znajdziecie tutaj. :)
Nie chcemy wybijać się na kontrowersjach, lecz na dostarczaniu polskiej społeczności programistów merytorycznej wiedzy


@JustJoinIT: Rozumiem, że rozmowa miała tyczyć się poglądów gościa, a nie jak to sami ujęliście "na dostarczaniu polskiej społeczności programistów merytorycznej wiedzy". Rozumiem, także że zapraszając gościa nie wiedzieliście jakie on reprezentuje poglądy? Dopiero komentarze wam to uświadomiły? Rozumiem, że od teraz zapraszając jakiekolwiek gościa, najpierw prześwietlicie jego pogląd czy przypadkiem nie są w żaden sposób kontrowersyjne.
@JustJoinIT: No cóż, przybijając rękę z uwalony gownem lewactwem sami teraz smierdzicie. Mentzen to nie braun ktory w zamiast przecinka używa słowa bóg. Teraz to faktycznie weszliście w sfery polityczne, czyli zachowaliście sie jak typowe lewactwo: wszystkim dobrze, ale wszystkim smierć xD

Za 3 miesiace bede zmieniał prace. Ha tfu na was ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piotrlionel: Na pewno są eksperci nie mniej merytoryczni, przy okazji nie zaangażowani w politykę. Imo decyzja dobra, jeśli firma nie chce focusować się na wyborcach konfederacji, którzy jeszcze rzadziej pracują niż lewaki (praca w polsce jest od 16. roku życia jak dobrze pamiętam)
@yggdrasil: no chyba jednak trochę Ci się pomyliło. Raczej wyglądało to tak że chcieli zaprosić, grono skrajnie lewicowych dzbanów uszyło sobie jakąś teorię i trochę pokrzyczeli a @JustJoinIt się po prostu zesrało i odwołało wydarzenie. A co jak ja również jestem klientem i chętnie bym taki webinar zobaczył? Teraz przez małą grupkę jęczących osób nie mam takiej możliwości. No albo jeszcze inaczej - jak 10 tys. osób chciałoby taki webinar zobaczyć
@Rst00: Obojętnie czy chcesz taki webinar zobaczyć czy nie to firma go organizująca podjęła taką, a nie inną decyzję.

Zresztą webinar z Mentzenem się odbędzie. :)

jak 10 tys. osób chciałoby taki webinar zobaczyć a przyszłaby grupka 50 osób którym się to nie podoba ale krzyczą najgłośniej to jest to w porządku?


@Rst00: Ja się w ogóle nie odnoszę do tego czy to dobrze, czy źle. Mi chodzi o to,
@yggdrasil: ale widzisz, firma może podejmować decyzje jakie chce ale ja mam prawo je wyśmiać i głośno o nich mówić. Wiadomo że nie przymuszę firmy do tego żeby zorganizowała taki webinar ale mogę pokazać swoje niezadowolenie jako druga strona. Chyba mam do tego prawo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widzisz, właśnie to nie jest takie proste bo FB już dawno jest ponad jakąkolwiek kontrolą i skoro działa na
bo FB już dawno jest ponad jakąkolwiek kontrolą


@Rst00: Czy tak czasami nie działa wolny rynek? FB robi co chce bo jest wolny rynek, jak się nie podoba to załóż własnego.

Ja właśnie do tego pije, bo to jest dla mnie jedno wielkie xD, ponieważ wolny rynek nie działa.

Tak, można usunąć konto ale jaką masz alternatywę?


@Rst00: To nie jest tak, że JKM mówił o tym, że rynek nie
@yggdrasil: ale regulacje są tylko nie są po prostu przestrzegane. Jak masz prawo które nie działa i nie ma jak go egzekwować to wielkie firmy nic sobie z tego nie będą robiły. Gdyby egzekwować już istniejące mechanizmy to na pewno dałoby się zorganizować to lepiej i sprawiedliwiej a obecnie wystarczy skrytykować BLM i już masz bana ale skrytykuj w drugą stronę jakąś grupę białych to nagle jest w porządku.

No nie,