Wpis z mikrobloga

Co tu się #!$%@?ło na tych tagach ostatnimi miesiącami, wtf? Jeszcze przy #ps4 i #xboxone była kulturka, od czasu do czasu jakiś troll się pojawił po jednej czy drugiej stronie.

Teraz tagów #ps5 i #xbox nie da się czytać praktycznie, bo wszystkie #!$%@? wojenkami i spamem. Czy wy jesteście jacyś #!$%@? wszyscy od tych wojenek? Nadrabiacie braki w samoocenie będąc fanami korporacji xDDDDDDDDDDDDD przecież to jest tak durne że w pale się nie mieści.
  • 19
@Zoriuszka: Od dawna mam ich zablokowanych bo odwala się tam za dużo, tym bardziej że te konsole i gry nie kosztują tyle by nie mieć ich wszystkich.
Ale co tam lepiej napluć na innego człowiek bo w jakieś grze ma się więcej 1 klatkę/sekundę.
Szczególnie wtedy kiedy nie ma innych argumentów a Ego wymaga strawy( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Heady1991: Każdy kupuje to na co go stać oraz co go interesuje i elo, ale żeby budować w okół tego jakąś swoją osobowość to nie ogarniam. Sam mam rtxa 3080, switcha i ps4, a w przyszłości pewnie i ps5 dołączy gdy będzie w co na nim grać dla mnie. No nie ogarniam tych wojenek w opór xD

Ciekawi mnie dlaczego akurat przy premierze nowej generacji tak szambo wybiło, skoro wcześniej był
@Zoriuszka: Zauważ że tak jest wszędzie, na tagach dotyczących losowych zagadnień, czy spraw społecznych też masz wojenki, nie wspominając o polityce. Jest to urok portali, na których to właśnie społeczność generuje treści. Nakładają się na to z jednej strony ta nasza skłonność do zamykania się w bańkach informacyjnych i grupowania się w społeczności, niezależnie jak absurdalne to nieraz nie jest, jak również pewna zależność o której nie myślimy na codzień, a
@rbbxx: Nie zgodzę się - jeżeli chodzi o zabawność, to zdecydowanie najzabawniejsze jest to, że passive-aggresive troll jak ty, który rozkręcał z kolegami tę wojenkę kiedy było względnie spokojnie, próbuje teraz stawiać się na pozycji konstruktywnego, czy lepszego od kogokolwiek innego, kto tutaj shitpostował xD