Wpis z mikrobloga

@EvilToy: Są ludzie, których obchodzą. A swoją drogą to serio potrzebne są wam te marsze? Dlaczego nie ma marszy miłośników rudych albo seksu w pozycji na jeźdźca. To są wasze prywatne sprawy, po co robić z tego teatr?
Ogarnijta się! Nikt wam nie broni kochać kogo chcecie, uprawiać seks jak lubicie, ale to włażenie z buciorami w resztę (większość) społeczeństwa myślącego inaczej jest słabe i: ha tfu na to! Będziecie bardziej
@wargi-sromowe-mniejsze:

A swoją drogą to serio potrzebne są wam te marsze?


Tak.

Dlaczego nie ma marszy miłośników rudych albo seksu w pozycji na jeźdźca.


Nie wiem, zapytaj ich dlaczego nie czują zapotrzebowania na takie marsze.

Nikt wam nie broni kochać kogo chcecie


Ale już sformalizować tę miłość broni.

Będziecie bardziej szanowani jak przestaniecie latać po mieście oblepieni różowymi #!$%@?.


Opierasz się na jednym zdjęciu z kiedyś tam 7000km stąd całkowicie ignorując
Ale już sformalizować tę miłość broni.


@EvilToy: Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Zazwyczaj w różny sposób premiowany przez państwo, np ulgami podatkowymi. Premiowanie to swoje podstawy ma w założeniu, że małżeństwa będą płodzić dzieci i tworzyć rodziny - podstawowe komórki społeczne, przyczyniając się do rozwoju państwa. Dwóch panów z przyczyn oczywistych się na to nie łapie. Ale mogą sobie prawnie zabezpieczyć dziedziczenie, wspólne mienie itd. Więcej nie trzeba.
@Qvvb:

dlaczego marsze są wszędzie nawet w krajach które są maks postępowe więc to nie jest po to aby uzyskać jakieś prawa


By ich nie stracić. Żeby populistom nie wpadło przypadkiem do głowy, żeby je zabrać, a jak wiemy z historii istnieją ludzie, którzy lubią zrzucać niepowodzenia narodu na mniejszości. Widząc aktywność LGBT+ raczej jest to utrudnione. Poza tym homofobia istnieje wszędzie.
@EvilToy: Wystarczy kilku panów kochających inaczej na wysokich stołkach. Zapewne są bardzo inteligentni geje tak samo jak bardzo głupi. Nie wiem co twój komentarz ma wnosić? Wiem też, że np w psychologii praktycznie większość mężczyzn to geje. Nie wiem czemu tak bardzo się tak pchali w psychologię ale znam akurat to środowisko dość mocno. To powoduję, że obecnie w nauce bardzo trudno przebić się naukowcom forsującym niewygodne dla LGBT tezy. Nawet