Wpis z mikrobloga

@Furiat:

Pewnie, pokażmy jak wielkie mamy kompleksy i czujemy sie niedocenieni. Potrzeba akceptacji, przynależności i atencji jest tak wielka ze zagłosujemy na każda partie która ogłosi związki partnerskie i bedzie lgbt friendly. Choćby kosztem podatków 95% i wywłaszczeń majątkowych. Najważniejsze aby obcy nam polityk powiedział ze jesteśmy fajni. Koszty sie nie liczą.


Skoro tak niewiele potrzeba, żeby zyskać poparcie, to czemu prawicowe partie na to nie wpadną? Zawsze to wyższe słupki
@EvilToy Upraszam o ogarnięcie się, nikogo #!$%@? nie obchodzi co wy tam #!$%@? i z kim. Tymi marszami sami sobie szkodzicie i robicie wrogów, już nie wspomnę o tym że wtedy korki są na pół miasta... Czy NORMALNI (tak słowo użyte celowo) ludzie robią marsze dlatego że są normalni? Nie, czyli wychodzi na to że wy jesteście nienormalni i musicie to pokazać światu tak? No więc ogarnac się, dorosnąć trzeba, nw #!$%@?ć
@chusteczki_do_higieny_intymnej: Ale ja nie zamierzam sie dogadywać z tymi ludźmi. Dla mnie takie podejście do tematu to po prostu debilizm i preferencja seksualna nie ma tu nic do rzeczy. Przecież homoseksualizm nie oznacza ze ktos musi być obligatoryjnie upośledzony umysłowo. Przypomniało mi sie ze jak rozpoczynał sie strajk kobiet to sam krzyczałem #!$%@? PiS w centrum. Zleciało kilka dni, wpadły sztandary, wchodzę na stronę strajku kobiet a tam emerytury dla kobiet,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EvilToy: UwU nie mogę się doczekać codziennie marszy w całej Polsce( ʖ̯) eh jakby lewica miała większość w sejmie to by wszyscy byli równi. Trzeba na ten miesiąc ustawić sobie tęczę na awatarze ?
@Furiat: w dalszym ciągu nie odniosłeś się do mojej wypowiedzi. Jeśli tak łatwo zyskać głosy osób popierających takie związki, to czemu partie prawicowe tego nie robią. Czyżby sama niechęć do gejów była ważniejsza dla wyborców niż gospodarka?

Nie umiesz przyznać, że dla polskiego wyborcy liczą się przede wszystkim sprawy światopoglądowe, a polityka polega u nas na emocjonalnym przekazie. Działa to w obie strony.

Dyskredytujesz całą grupę ludzi, którzy mają prawo zagwarantowane
@chusteczki_do_higieny_intymnej: Dlaczego próbujesz mnie zmusić abym odnosił sie do tez które nie stawiałem xDdd. Nie wiem czy łatwo zdobyć ich głosy czy nie łatwo. Wiem ze ich nic nie obchodzi poza tym aby obce osoby których nigdy nie poznają osobiście uznali ze ich orientacja jest fajna i dali im świstek na związek partnerski. W zasadzie reszta ich nie interesuje.

Odnośnie zgromadzeń to nic do nich nie mam, natomiast ty sie skupiasz
@ghfkf są nienormalni i #!$%@?ą tak samo jak wsyssfkie inne marsze, jeszcze jakieś pytania? Nigdy nie byłem na procesji, jestem katolem mam bierzmowanie btw, ślub planuje kościelny, wierzę w Boga, ale nigdy nie wybaczę chrześcijanizmowi rozlewu krwi w imię Boga podczas krucjat. Byczqi i kroowqi serio nie zaginiecie mnie tutaj z żadnej strony. Faktem jest że to społeczeństwo kiedyś tak bardzo nie wychodziło przed szereg i było w sumie okej, teraz się
Pewnie, pokażmy jak wielkie mamy kompleksy i czujemy sie niedocenieni. Potrzeba akceptacji, przynależności i atencji jest tak wielka ze zagłosujemy na każda partie która ogłosi związki partnerskie i bedzie lgbt friendly. Choćby kosztem podatków 95% i wywłaszczeń majątkowych. Najważniejsze aby obcy nam polityk powiedział ze jesteśmy fajni. Koszty sie nie liczą.


@Furiat: przekopiuję to jeszcze raz, bo może nie dostrzegasz własnego komentarza. Sam wysnułeś tezę, że poparcie osób homoseksualnych przez daną
Pobierz
źródło: comment_1622459138eK07JHdItZmZQloaepxvLH.jpg