Wpis z mikrobloga

Patryk, jestes tu na bank, prosze odpowiedz na pytania, nie bede cie obrazał, bardzo chce poznac tok twojego rozumowania. Od jakiegos czasu jestem swiadkiem twojego wysyłania kasy zwierzynskim. Powiedz nam:
- co ci sie tak podoba w tej ewidetnie dysfunkcyjnej familii ???,
- z jakiego powodu stałes sie głownym sponsorem tej patologii ???
- kto jest twoim ulubionym bohaterem tego serialu którego jestes głownym sponsorem???
- czy uwazasz ze to co sie tam odbywa jest normalne???
- czy czujesz sie jednym z nich???
- jakie masz wykształcenie??, gdzie pracujesz??, na jakim stanowisku???, czy miałes normalne dzieciństwo???
#danielmagical #patostreamy
  • 15
@Bugs_000_Bugs: chłopie, codziennie zakładasz tutaj nowe konta, na ju tubie też (dzisiaj nick Bugs) #!$%@? o tym wykopie 24h na dobę, że tu każdemu dupa pęka, ale nikomu nie pęka! po prostu jesteśmy ciekawi co się w twoim mózgu dzieje, tak jak może nas ciekawić co kierowało Trynkiewiczem, że zamordował i zgwałcił tylu małych chłopców. Ewidentnie też potrzebujesz specjalisty, bo dzieje się w twojej głowie coś niedobrego
@Armando103: Aha, wszędzie mnie widzisz a każda zielonka to ja z nowym kontem hahaha Słuchaj odklejeńcu, normalnych ludzi nie interesuje kto komu, ile i za co wysyła pieniądze, interesuje to tylko takich jak ty którzy nie mogą przeboleć że ktoś dostał siano za pierdzenie w tapczan a ty musisz czekać na kieszonkowe do 10-tego i to jest dla mnie piękny widok jak ty i podobni do Ciebie spłakujecie się na tagu
@Armando103: Ale to nie jest mit tylko naoczny fakt poza tym komentując Magicala sam napędzasz mu widzów czyli im większy masz ból tyłka tym lepiej dla Magicala portfela ale za płytki jesteś żeby na to wpaść. Tak więc wypisuj więcej tych wysrywów to wpadnie wiecej donejtów a ja będę miał sie z czego pośmiać xdd