Wpis z mikrobloga

to proszę wytłumacz złożoność tematu.


Trochę mało danych wejściowych, ziomuś. Jaka podwyżka, jakiej części, jakich towarów i usług o ile i jaki jest bilans strat i zysków biedniejszych, skoro zmiany oznaczają też dla zmniejszenie obciążeń podatkowych. To tak na wstępie, panie kolego.

na początek. Elo.

@MoFaja:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kryptonim_putas: xD Postawiłeś pytania, a nie rozwinąłeś temat. Widzę, że jak przychodzi co do czego to gówno masz do powiedzenia. Typowy pisowiec jest typowy
  • Odpowiedz
@MoFaja:

Postawiłeś tezę, której nijak nie jesteś w stanie obronić bo nie bierzesz pod uwagę choćby tych czynników, które wymieniłem wyżej. Czegoś jeszcze nie rozumiesz, coś jeszcze wyjaśnić?

Stawiasz tezę: "na podwyżce podatków dla części klasy średniej stracą najubożsi". Bez analizy danych wejściowych to zwykły frazes, który może się okazać prawdziwy, a może się okazać nieprawdziwy. To nie jest jakiś pewnik, dogmat, bez względu na okoliczności. Wszystko sprowadza się do
  • Odpowiedz
czlowieku i wszystkich debili którzy próbują symetryzować i bagatelizować ten syf obsrany jaki się w tym kraju dzieje


No jak w ogóle można do siebie dopuszczać myśl o próbie jakiejś komparystyki między opcjami, które rządziły w RP xD Już samo to sprawia, że ktoś jest pisowcem. Ba! Pisowcem jest nawet ten, kto niedostatecznie motzno yebie pis!!!111 Pis to największe zło na tym łez padole, a wszelka próba dyskusji z tym dogmatem to
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas: gościu xd litości. Opozycja jest ujowa są w niej czereśniaki i miernoty a poprzednie rządy miały swoje aferki. I co to zmienia? Ktory poprzedni minister zdrowia zrobił wał na setki m? Ktory poprzedni szef nik miał burdel z gangusem jezdzacym w zlotym hamerze? XD Ktory poprzedni rząd zrobił magister kucharke, prokuratora komunistycznego i takie coś jak pawlowicz sędziami w TK? Który poprzedni premier organizował se wybory poza pkw bez
  • Odpowiedz
Dodajmy do tego głupich gówniarzy jeszcze wiekszych ignorantów, którzy nie pamiętają Kaczyńskiego 2005-2007 i mieli spazmy jak tuski złowrogie przegrywały w 2015


@Atomizer69: to był akurat umiarkowanie wolnorynkowy rząd.
nic zlego wtedy sie nie działo w gospodarce.
gospodarki nie niszczyli, bo była wtedy Zyta Gilowska
  • Odpowiedz
@Freeyour: Zgadza się ale już wtedy było wiadomo co to za ludzie, kim jest jarek kaczyński a zwłaszcza kim jest ziobro. Zresztą zagłosować na pis po 2010 roku to trzeba mieć serio gówno zamiast mózgu. Na razie gówno zamiast mózgu ma mocne 30-40% głosujących dajmy im jeszcze czas to będzie 50-60 i nara.
  • Odpowiedz
kim jest jarek kaczyński a zwłaszcza kim jest ziobro.


@Atomizer69: wtedy inaczej patrzylem na te sprawy.
w tamtych latach Ziobro mi się wydawał kimś, kto jest surowy wobec przestępców i który chce naprawić wymiar sprawiedliwosci.
a Kaczynski sprawiał wrażenie patrioty, któremu zależy na polsce, który chce walczyc z ,,układem"
Szkoda, że pis poszedł w strone socjalizmu. Gdyby wprowadzali umiarkowanie wolnorynkowe reformy, jak w 2005-2007, to pewnie wiekszosc wykopków by nie
  • Odpowiedz
@Freeyour: a z ciekawości ile miałeś lat? Ja miałem wtedy troche do 18 i dla mnie ziobro nadal jest takim samym surowym pod publiczke naprawiaczem sprawiedliwości tylko już dla coraz glupszych odbiorców :P wtedy jako szczeniak głównie podśmiewałem się z leppera i giertycha. Jakbym miał strzelać który z nich się powiesi i zostanie bohaterem dla wspolczesnej gimbazy a który zostanie cichym opozycjonistą to strzelałbym na odwrót :D
  • Odpowiedz