Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jakub_Olkiewicz: zgadza się, ciągle trzymacie jednak formę, niezależnie od składu. Każdy by chciał pewnie znów zobaczyć Kowala na kierownicy, ale podejrzewam, że nie będzie mu się znów chciało układać pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wiadomo, że Leszek rozpieprzył co się dało i sam się uśmiałem niemal do łez. Natomiast przy krytyce Paczula pamiętajcie, że składanie pytań, ogarnianie koncepcji i tak dalej mocno wyczerpuje kreatywność. Więc Leszek TOP, ale Paweł też TOP.

Napisałbym "każdy sobie odsapnie przez miesiąc i wrócimy w wysokiej formie", ale przecież codziennie będzie program pod Euro w czerwcu/lipcu xd
@Jakub_Olkiewicz: Nie pamiętam kiedy ostatni raz przy czymś śmiałem się na głos, a tutaj spuchłem już przy rundzie trach-trach-trach, przy czym poziom gnicia wraz z czasem tylko rósł. xD Nie jestem w stanie z pamięci rzucić śmieszniejszego quizu, wybitna forma, boki zerwane, TOP (a kategoria "biografia Jacka Bąka czy Chłopaki baraków" to najlepsza rzecz jaką widziałem w tym quizie od czasów Ho-Ho-Ho Karimaty Kalahanki). xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@Jakub_Olkiewicz: Na samym początku quizów sądziłem, że bez Mietka bez ciężko. Potem sądziłem, że bez Paczula bedzie ciężko. Dziś sądzę, że Leszek też daje radę, ale najważniejsza jest ekipa odpowiadająca. Im więcej ludzi z ekipy Roki, Białek, Olki, Glazurek i Piela tym lepiej. Kowal niby śmieszny, bo ludzie kochani, ale często ma w dupie jakieś zagadki i wyzwania i to trochę psuje klimat.
A odcinek TOP. Dużo beki piłkarskiej typu teksty