Wpis z mikrobloga

Jutro mam rozmowę o pracę jako #junior C# #programista15k.
Mam nadzieję że będzie lepiej niż ta kilka lat temu gdzie nie mogłem wykrztusić słowa że stresu.
Obejrzałem masę poradników, przejrzałem masę forum z pytaniami rekrutacyjnymi i nadal czuję się jak debil i na pytaniu teoretycznym upadne i sobie głupi ryj rozwalę.
Powiedziano mi tylko że projekty są, jakiś git jest, nie jest perfekcyjnie ale do wyrobienia.
Jakieś porady?
#programowanie #it #praca
  • 10
@Zbyszggo jak będzie część na Twoje pytania to zapytaj o stosowane technologie, jak wygląda cykl życia projektu, ile osób w zespole itp. nawet banalne pytanie pokazuję zainteresowanie i jest mile widziane w przeciwieństwie do braku pytań.
Ubierz sie tak jakbys szedl do rodzicow nowo poznanej dziewczyny, elegancko ale bez przesady.
Lepiej być 10 minut wcześniej niż 10 minut po czasie.
Z technicznych to fajnie jakbyś mógł cos opowiedzieć o jakimkolwiek projekcie nad
@moj_wykopowy_login niestety za mało nas, za dużo patlogi której dobrze żyje się za nasze.
U nas już negocjują żeby cały team przenieść do Czech albo Szwajcarii - firma ma tam oddziały. Tylko chcą dofinansowania za przeniesienie.
Chociaż część zespołu chce rekompensatę aby zarabiać tyle samo co teraz i zostać w kraju.
Ja uważam że trzeba jeszcze poczekać bo oni jeszcze 100 razy zmienią zdanie a teraz te informacje są po to żeby
@moj_wykopowy_login ale jemu nie zależy. Nawet jak ma zostawić zgliszcza oby on i koledzy narobili przekrętów aby ustawić się do końca życia. A do tego muszą rządzić. Więc zrobi wszystko aby na niego głosowali.
Obecnie zobaczył że oprócz rozdawania fajne jest jeszcze niszczenie tych co zarabiają. Patologia bardzo się cieszy jak ktoś kto pracował latami na sukces upadnie i ryj sobie rozbije więc będą rzucać kłody pod nogi.