Wpis z mikrobloga

Tydzień 12/52

TLDR: Założyłem kanał na YT – będę tu co tydzień/dwa tygodnie (w zależności od tempa zmian) podawał dane, takie jak: ilość subskrybentów, watch time, ilość filmów, ilość shortów, aktualny sprzęt, wydatki, zarobki z monetyzacji jeśli do niej dojdzie. Wszystko na tagu #odzeradoyoutubera

Publikuję film w każdą niedzielę o godz. 10:00

Filmy z tego tygodnia:

Gigantyczny Cheesburger - średnica 24cm

W tym tygodniu wiele się nie podziało do przodu z racji tego, że miałem sporo pracy w pracy - to co jest planowane to forma graficzna statystyk ale chcę żeby to było bardzo fajne, ładne i chciałbym się do tego mocno przyłożyć - nie chciałem tak na bardzo szybko. Bardzo polecam przepis - ja spróbowałem tylko kawałek, bo resztą zadowolił się mój pies jak poszedłem sprzątać xD To pierwszy incydent od 3 lat w jego wykonaniu, więc sami musicie ocenić czy było dobre :D

1. Zmieniłem formaty postów na FB - jest zdjęcie, opis + link do filmu zamiast samego filmu
2. Od dziś zaczynam publikację na Tumblr - zobaczymy czy da to cokolwiek, choć nie przewiduję tu jakiegoś wielkiego skoku
3. Na Reddicie dalej coraz lepiej, ostatnie 3 filmy pod rząd na jednym z subredditów mają po kilkaset upvote'ów - spróbuję jeszcze się poudzielać na polskich grupach i wrzucić tam jakiegoś posta, ale blokuje mnie autopromocja aktualnie więc jak się pojawiają ciekawe dla mnie wpisy to uczestniczę, ale też nie chcę na siłę się tam wpychać - jak przyjdzie czas to tam uderzę.
4. Na pewno planuję zrobić przez tę świąteczną przerwę min. 3 filmy - tak aby było cokolwiek na zapas, bo gdyby ten burger losowo nie wyszedł to miałbym problem co wrzucić :)
5. Będę dalej eksperymentował z długością filmów, tematyką itp. - na obecną chwilę jeszcze nie widać dokładnie co się ogląda lepiej, a co gorzej
6. Filmy zaczynają być polecane nie tylko na stronach głównych ale od publikacji tego filmu z piankami miniaturki pojawiają się też pod docelowymi filmami czyli typowo azjatycko-niemówionymi tutorialami, czyli jest to olbrzymi sukces! Aktualnie jakieś wejścia stamtąd są - raczej kilka-naście/dziesiąt ale to początek mam nadzieję, że się rozkręci.
7. Może kiedyś zrobię pizzę, mam nadzieję, że nie zabiję drożdży #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8. A... no i mocno zastanawiam się nad tą muzyką premium z Artlist.io - to dość spory koszt, bo 600zł na rok ale myślę, że jest to opcja do przemyślenia, bo na prawdę jest sporo ciekawej muzyki tam - jeżeli uda mi się zrobić pokaźny zapas filmów, tj. 3-5 to myślę, że się jednak na to zdecyduję.

PS: Jakby ktoś pytał, ile do monetyzacji, to lepiej niech nie pyta xD Prognozuję, że optymistycznie za rok :D Ale i to pojawi się na grafikach statystyk.

Jak zwykle zachęcam do komentowania moich działań tutaj, filmów na YT – wszystkim oglądającym dzięki raz jeszcze.

Statystyki:


Najbliższe cele:


Sprzęt:


Wydatki do tej pory:


#kuchnia #niebieskiepaski #rozowepaski #gotujzwykopem #zainteresowania #gotowanie #kuchnia #jedzzwykopem
Fridge_ - Tydzień 12/52

TLDR: Założyłem kanał na YT – będę tu co tydzień/dwa tygod...

źródło: comment_1622388918z1C48vIUkQCX6ywbWsqaI6.jpg

Pobierz
  • 5
@slapdash: zależy z której strony patrzysz ( ͡° ͜ʖ ͡°) teoretycznie masz bułeczkę typowo hamburgerowa no jedynie co ja bym tu spróbował to upiec takiego jednego kotleta dużego ale nie chciałem mocno eksperymentować. Jakbyś tego nie nazwał serio warto spróbować bo było na prawdę dobre