Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Dibhala: Wydaje mi się, że byłabym dobrą mamą. Nie podcinała skrzydeł i nie czepiała się o byle co, ale też bez takiego bezstresowego wychowywania bo jednak dziecko od małego musi mieć jakieś zasady, posprzątać zabawki, umyć zęby, odrobić lekcje a dopiero później czas na zabawę. Na pewno bym chciała, żeby ufało mi i nie bało się rozmawiać o problemach, słuchało moich rad i uczyło się na moich błędach. I nie dałabym
taką matką bym była ale raczej nigdy nie będę bo przeraża mnie ciąża i myśli, że te dziecko za xx lat wyrośnie na wykopka mającego pretensje do mnie, że go urodziłam XD


@nowekontonowaja: pewnie masz 20 lat i za 10 lat zmienisz zdanie jak moja siostra, która też mówiła, że ona nie chce mieć dziecka bo nie lubi, a po 30 stawała na głowie, żeby mieć chociaż jedno.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jestembogaty: Mówie tak, bo martwię się czy za 10 lat będę miała odpowiednie warunki żeby takiemu dziecku zapewnić wszystko, czego potrzebuje.
@ig3r: Kto wie, w sumie to nawet dobry pomysł ale jednak mieć taką mini kopię siebie i swojego partnera to zupełnie coś innego niż adoptowanie. Chociaż mogłabym uratować jakieś dziecko i dać mu szansę na normalne życie (,)