Wpis z mikrobloga

#perfumy
pewna opinia

Bardzo specyficzne perfumy,ktore albo sie kocha albo nienawidzi.Czuć smar,świeżo wylany asfalt,starą skórzaną wersalke zdecydowanie zapach dla odważnych mężczyzn.


Zawsze chciałem pachnieć jak stara wersalka, chyba kupiem.
  • 9
@AKFobia GGA świetny zapach. Na razie jadę na dekantach ale flachę na pewno kiedyś kupię. Starej wersalki tam nie czuję ale smar i warsztat ojca już tak. Tylko to jest w takiej wygładzonej wersji.
@AKFobia: GGA jest super. Sam bym chyba jeszcze nie założył bo to nie moje klimaty, ale kumpel ma i to jest wg mnie zapach typu "nie jest typowo przyjemny, ale nie mogę przestać wąchać". Podobnie mam z zapachem benzyny. Perfumy bardzo mocne i charakterystyczne, myślę że warto sprawdzić.
@spoxman: Nie, Fahrenheit ma raczej lekko wyczuwalny aromat benzyny/nafty w moich nozdrzach, pierwszy raz jak go wąchałem w Duglasie miał nawet za ostry zapach i całkowicie mi nie podszedł, ale jakoś wyszło, że kupiłem flakon. Na obecną chwilę dla mnie idealnie nadaje się na siłownię, rozbudza i orzeźwia zmysły swoją ostrością, a to dla mnie ważne bo często po pracy jestem wyjechany jak niemiecki czołg pod Kurskiem.