Wpis z mikrobloga

@Garztam: Jestem za tym, żeby rozpocząć taką samą akcję, tylko z LGBT. Proponuje zwalczyć #!$%@? głupotą. Tak jak ha tfu lewaki cały czas piszą jak to wszyscy księżą są pedofilami albo winni ukrywania pedofili, tak trzeba też pisać, że LGBT są winni ukrywania pedofili, albo gwałcicielami. W końcu statystyki dla LGBT wyglądają jeszcze gorzej, a tak jak miły pan powiedział ostatnio u Stanowskiego, lewaki znają dużo gwałcicieli i nie zgłaszają na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Nie_RabarbaR: to było tylko śmieszny obrazek ¯\_(ツ)_/¯ mam wszystkim dowalać po równo żeby było ok? Jak masz taki pomysł na memy to możesz je wstawiać. Nikt ci nie broni.

Jeśli jednak cię boli takie negowanie KK na tym portalu to mam portal o przeciwstawnych poglądach lurker.land możesz sprawdzić jak chcesz xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Garztam: Ja jestem wierzący, wierze w przykazania, staram się być dobrym człowiekiem. Ale jak widzę starszych panów w sukienkach, którzy pouczają ludzi jak mają żyć i czy szczepionka jest moralna, nie potrafiąc uporać się z pedofilią i korupcja we własnym środowisku, to zaoralbym to całe towarzystwo. Szlag

@Ravenlot: mam to samo xd w Boga wierzę, ale hipokryzja i chciwość KK mnie drażni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nie_RabarbaR: Ale to wykładnia KK, że brata który źle czyni trzeba upomnieć albo wyrzucić ze wspólnoty, a zaniedbanie tego to współudział w grzechu.

Poza tym sorry ziom, nawet nie wiedziałem ze jesteś kobietą wiec nie przypisuj mi intencji których nie mam¯\_(ツ)_/¯