Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co #rozowepaski mają z tymi tatuażami? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na #tinder spotkać dziewczynę, którą nie ma tatuażu i jednocześnie nie planuje sobie niebawem go zrobić, to jak spotkać yeti. I co najdziwniejsze, wcale nie jest tak, że masowo dziarają się jakieś karyny, które pracują w żabce. W 3/4 przypadków są to normickie laski, które pracują w korpo albo jeszcze studiują. Ktoś może powiedzieć, że to kwestia mody. Ale moda na coś, co z założenia jest trwałe? Przecież to jest wewnętrznie sprzeczne xd

#tinder #rozowepaski #modadamska #przegryw #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60b22ba434c150000b568ca0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 34
  • Odpowiedz
Moja dziewczyna też chce sobie zrobić tatuaż w przyszłości a to przyszły inżynier, gdy pytam po co jej to na to pytanie odpowiada że bo to jej marzenie ...
  • Odpowiedz
Niegdys tatuaze kojarzylo sie z pudlem i patologia, dzis to odium nieco zeszlo wiec sie ludzie dziergaja. I niebieskie i rozowe. W niczym mi to nie przeszkadza, a tatuazy nie mam zadnych.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Tatuaż to forma łapania atencji i najłatwiejszy sposób na wyrażenie siebie. Po co angażować się w jakiś projekt lub inną formę działalności by pokazać siebie, łatwiej nabazgrać sobie coś na ramieniu.
  • Odpowiedz
  • 2
Tatuaże to często ich temat do rozmów, robią je by mieć o czym gadać. Cześć robi tatuaż z.jakis sentymentalnych powodów ale większość robi je z dupy od tak. Jeszcze jaka robią te często nic z niczym się łączy. Na jednej ręce jakiś kwiatek a na drugiej postać z bajki. Jeszcze gdzie indziej jakieś napisy. Dla mnie większość tatuaży komplet na to porażka.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tatuaże oznaczały przynależność do jakiejś grupy, pełnione funkcje w grupie, ozdabianie ciała,czy miały na celu odstraszanie wroga. W przypadku karyn czy korpojulek robienie tatuażu może być przejawem rytuału przejścia, w grupie karynek ("Ona ma datę urodzin bombelka to ja se zrobię bombelka i wydziaram swoją datę") w przypadku korpojulek może to działać podobnie ("pracuję tu już 7 i pół tygodnia wszystkie jadamy owoce w czwartki a w piątki mamy wypady
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ludzie utożsamiają się i czuja wiez z jakimis rzeczami na przykład jakaś kultura czy dziełem lub cytatem, atrakcyjna jest wizja połączenia się na zawsze z czymś z czymś już jesteś emocjonalnie związany. Są tez ludzie którzy dziaraja sobie losowe lub celowo brzydkie rzeczy, tego już nie czaje ale cóż
  • Odpowiedz
@Pitu33: Jeśli ktoś robi sobie tatuaż bo całe życie o takim marzył to ok.
90% ludzi którzy mają teraz tatuaże zrobili je bo jest taka m0da. Za 3 lata takie coś to będzie wieśniactwo, a tatuaże zostaną na całe życie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedyś tatuaże mieli faceci synonim twardziela a, że dzisiaj kobietom wmawia się, że maja mieć cechy męskie to sobie wymysliły, że to oznacza ich indywidualność i bycie silną i niezależną do kompletu brakuje tylko krowiego kolczyka w nosie xD
  • Odpowiedz
@poprostuzyj: Procent ładnych tatuaży jest dość niski. Z reguły to są podobne wzory jakichś kwiatów albo pseudo mądrych napisów / cytatów. Raz jeden jedyny w życiu widziałem u gościa na siłce tatuaż, który super mi się spodobał - miał wielką łapę, a na niej bardzo szczegółowa grafika, był tam Zeus czy inny Thor, taki jakby wiking w hełmie z wielkim młotem, naprawdę to była przepiękna grafika. Ale cała reszta jest...co najmniej
  • Odpowiedz