Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co #rozowepaski mają z tymi tatuażami? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na #tinder spotkać dziewczynę, którą nie ma tatuażu i jednocześnie nie planuje sobie niebawem go zrobić, to jak spotkać yeti. I co najdziwniejsze, wcale nie jest tak, że masowo dziarają się jakieś karyny, które pracują w żabce. W 3/4 przypadków są to normickie laski, które pracują w korpo albo jeszcze studiują. Ktoś może powiedzieć, że to kwestia mody. Ale moda na coś, co z założenia jest trwałe? Przecież to jest wewnętrznie sprzeczne xd

#tinder #rozowepaski #modadamska #przegryw #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60b22ba434c150000b568ca0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 34
@AnonimoweMirkoWyznania: a co mają z dziurawymi ciuchami? takim samym make-upem? takimi samymi szmatami? Wyglądają jak boty, klony, każda niby inny a tak naprawdę nie da się ich odróznić.
Czemu każda ma zainteresowanie netflix, wino i podróże?
Bo taka jest moda.
Moda jest dla debili.
@AnonimoweMirkoWyznania: moda tylko niestety/stety taka, że zostanie z nami na dłużej. Bo z jednej strony to tak samo jak tępe cipy 20 lat temu chciały mieć wszystkie kolczyk w pępku - modne jest, wszystkie mają to ja też;

ale z drugiej strony w każdym pokoleniu są powszechnie akceptowane nowe rzeczy i teraz przyszedł czas na tatuaż, zostanie z nami tak jak np. minispódniczki - szał na to dawno minął, jedna nosi
@poprostuzyj: No spoko, tylko kiedyś robili je sobie ludzie co naprawdę chcieli, a teraz to prawie każdy to ma "bo taka moda". I to przez to pewnie opinia o tym jest jaka jest. Tak samo jak zawsze było morsowanie, ale ostatnio jakiś durny szał nagle :P Ostatnio widziałem zdjęcia jakiejś takiej "wydziaranej" laski z jej ślubu - no nikt, po prostu nikt mi nie wmówi, że całe porobione łapy nie wyglądają
@AnonimoweMirkoWyznania: To proste - bo te normalne znikaja po paru, gora parunastu rozmowach - to co Ty obserwujesz, to sa odpadki. I dowcip polega na tym, ze to ze jakas dupa pracuje w korpo lub tym bardziej o zgrozo studiuje, to nie jest zadne zwolnienie z bycia karyna - wrecz przeciwnie, to czesto takie same lub nawet gorsze uczuciowo-intelektualne #!$%@?; Roznia sie od przecietnej, klasycznej Karyny tym, ze ta ostatnia chociaz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mietowaherbata94: kółko w jednej dziurce to jeszcze toleruję. gorzej jest z podkówką zakończoną kulkami w przegrodzie nosowej bo zawsze oczami wyobraźni widzę jak po niej spływa katar (chociaż pewnie w momencie kataru po prostu się tego nie nosi). co ciekawe, płaskie kółko w tym miejscu nie wywołuje u mnie takich skojarzeń i bardzo podobają mi się panny, które to mają.
ʕʔ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MatiKosa: no dobra, ale nadal - co z tego, że Tobie czy opowi się to nie podoba, co z tego że Tobie nie podoba się kontrast tatuaże/suknia ślubna, co z tego, że wg Ciebie to jest fanaberia? Nijak to nie zmienia faktu, że ludzie się dziarają, bo im się to podoba, bo mogą i bo chcą. To czy powodem jest "moda" czy raczej to, że na szczęście luzuje się trochę społeczne
@poprostuzyj: No jasne, że tak. Chcą - niech robią, ani mnie ani nikomu nic do tego :) OP zwyczajnie się zastanawia skąd nagle masowa moda na coś takiego, mnie też to trochę zastanawia, ale może to dlatego, że nam tatuaże jakoś specjalnie nie odpowiadają i to tylko i wyłącznie nasza opinia ;]
@AnonimoweMirkoWyznania: jedną z zasad redpillu jest "im laska bardziej wydziarana tym bardziej #!$%@?", ale ostatecznie sam się wydziarałem i pewnie jakiś psycholog mógłby stwierdzić, że to przez nadopiekuńczość mojej rodziny hamującej wszelkie przejawy własnego zdania.

Innymi slowy: też mam nieco #!$%@? w głowie, a wybazgrane ramię jest tego potwierdzeniem.

Mi się moje dziary podobają, innym nie muszą. Pewnie te laski po których ciśniesz mają takie same zdanie.