Wpis z mikrobloga

@kkamilookk: No raczej, że dobrze. Ludzie na PC dostaną gry sprzed 3, 4, 5 lat, pograją, a jak wyjdzie jakiś exclusive na na obecną generacje to mają decyzje - albo kupić konsole albo czekać te 3, 4, 5 lat aż może przeportują. wam to się styki we łbie już palą od wojen konsolowych. Mam szczerą nadzieję, że to 15letnie gimby, wróć nie ma już gimbazy. Mam nadzieję, że to dzieci z
@Theos Przecież już dobry rok+ temu był wywiad z Jimbo Ryanem że będą portowac starsze tytuły na PC ¯_(ツ)_/¯ Jak Sony zacznie wydawać jednocześnie na PS5 i PC to IMO sobie trochę w kolano strzeli, ale wydawanie 2-3 letnich exow? Komu to przeszkadza?
ciekawe czy jest na świecie człowiek co gra w jakąś grę na konsoli i myśli sobie "kurde lepiej by mi się grało gdybym wiedział że to ex na tą konsolę, tak to te #!$%@? z PC mogą sobie pograć i już tak nie cieszy"


@mattz_: Raczej myśli "po co ja kupowałem tę konsolę, jak przecież mógłbym ograć na PC"
@kkamilookk: Wydają, bo na ps te gry ich filmowe nie sprzedają się tak świetnie jak chociażby na Switch ich exy. O czym to świadczy? PS4 ma więcej konsol sprzedanych, a exy dalej mniej się sprzedają niż na Switch. Odpowiedź oczywista ludzie nie chcą grać w filmowe nudne single gry poza grupką kilku milionów z 120mln sprzedanych konsol. Na Switch wychodzą fajne gierki do popykania w coop zabawa z innymi graczami czy
@M4A1Q123: xbox nie kupuje się dla exów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Słaby fikołek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupuje się do dobrej gry w multi i cała masa gier w XGP każdy wie jakie tam gry są i były i będą więc słabo w porównaniu do plusa w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) PS NOW nie ma w PL (
@M4A1Q123: Każdy ma, a cała masa osób na serwerach w tych strzelankach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodam, że u was nikt w te exy nie gra, bo nawet na sekciarskim Discord ludzie mówią, że 1 exa ograli i czekają aż za 30 zł będzie za 3 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)