Wpis z mikrobloga

kiedyś myślałem, że Mentzen to będzie taka odskocznia od Konfy i Korwina, że jest bardziej inteligentny od nich


@#!$%@?: a ja tam dalej uważam, że zarówno Korwin i Memcen dobrze wiedzą co robią. Ba, ten drugi ma dokładnie taki sam plan na życie co ten pierwszy!
1) rób kasę na książkach, wykładach, pisemkach, spotkankach z kucami, który możesz pieprzyć dowolnie o parufeczkowym wolnym rynku, który wprowadzisz jak tylko dojdziesz do władzy
2)
@skorpion666: gdyby nim nie był i założył oddzielną partię powiedzmy z przedsiębiorcami i skupił się jedynie na gospodarce to by miał na pewno teraz więcej niż z Konfą. Niestety jak wcześniej powiedziałem, top tylko kumaty facet w sprawach jak zarobić pieniądze lepiej niż jego koledzy i nic poza tym. Niczym się więcej od takiego Bosaka zakochanego w Ordo Luris nie różni mentalnie
@TheBedThatEats: Tak. Bo i Korwin i Mentzen doskonale wiedzą, że jakby wprowadzili swoje pomysły w życiejako Premier i Prezydent mający większość w sejmie to zrobiliby nam drugie Chiny pomieszane z Carską Rosją i lud w pewnym momencie by wyszedł na barykady i i powywieszał. A papier wszystko przyjmie więc lepiej jak kuce łykają a oni nie muszą się martwić o kasę bo im wystarczy
@TheBedThatEats: Jestem trochę z drugiej strony barykady, uważam że Mentzen z reguły mówi z sensem, ale sam oglądając program wyłapałem te wtope. Zdecydowanie zła wypowiedź i poległ na tym temacie (choć moim zdaniem jedynie tu).
@#!$%@?: wy już nie róbcie z chrześcijaństwa jakiejś tolerancyjnej religii miłości przez jeden cytat Jezusa xd nienawiść do gejów, niewiernych i tak dalej jest wpisana w tą religię, tak samo jak poparcie czystek etnicznych