Wpis z mikrobloga

Podsumowanie 7 tygodni na keto
- od 05.04 zeszło ze mnie ~7,5 kg, nie wiem ile w obwodach


- zaczynam mieć wagę w oku ;),
- tylko 4 razy (5 bo jeszcze wczoraj) zdarzyło mi się przekroczyć deficyt kaloryczny,
- nawet jeśli mi się zdarza przekroczyć deficyt, WW zostają na poziomie poniżej 35, co widac w tabelkach w czerwonej ramce,
- puste wpisy/minimalna ilość kcal: spaliłam więcej kcal niż zjadłam, poszalałam na rowerze
- średnia WW z 7 tygodni: 29g,
- ser i kabanosy to fajna przekąska na rower ;)
- skutki uboczne keto: brak

Co mi dało te 7 tygodni, poza spadkiem wagi
- jem bardziej świadomie,
- nie chodzę głodna, jak mam ochotę podjeść - zjem kabanosa/sera/parówkę etc i jest spoko,
- nie mam ciśnienia na chipsy/słodycze etc.


- jeszcze bardziej kocham ser,
- mam więcej energii na rower,
- nauczyłam się nowych potraw - uwielbiam gotować i szukanie zamienników produktów z dużą ilością WW sprawia mi dużo radości,
- poprawiła mi się cera,
- ŁZS - od miesiąca nie miałam napadu takiego, że musiałam się smarować sterydem. Na tę chwilę mycie głowy szamponem leczniczym w zupełności wystarcza,
- samoocena +5
- nie wiem czy to kwestia diety czy roweru, ale dziennie zaczęłam robić +5 km (w porównaniu do zeszłego roku) oraz jazda sprawia mi mniej trudności.

#chudnijzwykopem #dieta #keto #chwalesie
Zkropkao_Na - Podsumowanie 7 tygodni na keto
- od 05.04 zeszło ze mnie ~7,5 kg, nie ...

źródło: comment_16220566719veIBdWZDfuGsm6Qrdn1Sr.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zkropkao_Na: Gratuluje ;) Ja turlam się z keto, chociaż teraz to low carb albo nawet wcale. Niestety, zbyt kocham p--o aby być długie miesiące na keto. Więc u mnie chyba tylko w grę wchodzi deficyt kaloryczny i ćwiczenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale jeszcze raz gratuluje i życze powodzonka ;)
  • Odpowiedz
@Zkropkao_Na:

- jeszcze bardziej kocham ser,


Jaki? Ja polubilem strasznie camembert, gorgonzole w makaronach ale reszta mnie jakos odpycha. Gouda niby jest dobry, ale ma strasznie malo bialka w stosunku do tluszczy
  • Odpowiedz
@Zkropkao_Na: brawo, z xl na m to mega zmiana, niezła d--a teraz z ciebie xD jedna z rzeczy która mnie też bardzo cieszy to to uczenie się nowego gotowania, zrobię żeberka albo wątróbkę i mąż mnie jakby bardziej kocha:) nie rozkminiam natomiast jak komuś się może na tym cera poprawić, ja mam naturalnie bardzo tłusta a teraz jak popatrzę w lustro z bliska to normalnie widzę kropelki łoju które mi
  • Odpowiedz
@skrobaczka: mojemy niebieskiemu mega smakowała wątróbka Pascala, więc w imieniu wątróbkoloversów polecam.


Z cerą też nie wiem o co chodzi, ale jest znacznie lepsza - od ponad miesiąca pożegnałam trądzik

  • Odpowiedz