Wpis z mikrobloga

No to co, Memcen?

Na pogrzebach jest taka niepisana zasada, że o zmarłych albo dobrze, albo wcale. Cóż. Z dobrych rzeczy to do napisania mam to: Dohtór nie wypadł u Stanowskiego tak źle, jak niegdyś Bosak czy Godek u Mazurka.

W sumie, tyle.

Najlepszym podsumowaniem tego cyrku jest chyba fakt, że już w trakcie odcinka kuce zawyły, jednogłośnie, że znowu Dohtora lewaki nie zrozumiały, że znowu nikt nie docenia jego geniuszu, że znowu manipulujo. Świetną odpowiedź na te zarzuty przygotował sam Stanowski, pisząc jak to po raz pierwszy w historii jego kanału kibiców gości było więcej niż gospodarzy - nastawiali się że siądą sobie ziomeczki i będą #!$%@?ć w lewactwo, pozwalając Memcenowi na nieprzerywane niepotrzebnymi komentarzami tyrady o istocie rzeczy...

...no i klops, bo Stanowski wyszedł z jasno określonym pytaniem: dlaczego ma głosować na Konfederację.

Pytaniem, na które Memcen nie był w stanie udzielić satysfakcjonującej odpowiedzi. Za wszystkie ideologiczne dziwactwa odpowiada, według niego, Braun z Korwinem, słynna "piątka Mentzena" wcale nie jest ideologiczną podstawą Konfederacji, mimo że jak najbardziej jest - a oskarżony o polityczny cynizm Memcen #!$%@? system udowadniając, tymi karkołomnymi fikołami, że jak najbardziej JEST politycznym cynikiem, świadomie pieprzącym kompletne bzdury uszyte na miarę pod elektorat skrajny, bo to się "sprzedaje".

Kwestie "jestem za wolnością słowa, ha tfu na lewicę za próby wprowadzenia ideologicznego terroru, preferuję system amerykański, ale mojego boga nie wolno obrażać, bo jest mój", głośnego straszenia "żydowskimi roszczeniami na miliard miliardów, których nikt nie widział" czy "zarażania homoseksualizmem" - pomijam, serio, bo w tym momencie tłuc w Memcena to jak uczestniczyć w bokserskim sparingu z niepełnosprawnym sześciolatkiem.

Którego nie wolno pokazywać w telewizji, bo się naród zdegeneruje. Kek.

Słowem: gorzej Memcen wypaść po prostu nie mógł, choćby się starał. Ja wiem że pisałem to milion razy, ja wiem że się powtarzam - ale, kuce, posłuchajcie chociaż raz: Memcen to jest drugi Wipler. Po raz kolejny powtarza się historia wziętego z kapelusza, samozwańczego "eksperta od imidżu politycznego", który prowadzi was na manowce - ile razy dacie się jeszcze wydymać takim cudotwórcom?

Głównego politycznego stratega Konfederacji kilkoma celnymi pytaniami ośmieszył dziennikarz, #!$%@?, sportowy - a waszą jedyną odpowiedzią jest płacz że pytania były złe, że prowadzący był zły, że szyny były złe, że choć Konfederacja non-stop #!$%@? o złych Żydach i złych homosiach, #!$%@?, dwa z pięciu punktów tej jego genialnej piątki dotyczyły właśnie tych spraw, to Memcena broń boże nie wolno o nie pytać, z nim można tylko o gospodarce gadać. Psim obowiązkiem dziennikarza jest zapewnić Memcenowi sejf spejs, w którym będzie sobie mógł #!$%@?ć co chce, atakowanie go niewygodnymi pytaniami to zbrodnia.

No beka.

#neuropa #4konserwy #polityka #bekazprawakow
  • 14
to jak ludzie odbierają rozmowy u stanowskiego to jest #!$%@? magia tego nie zrozumiesz. Wykopki też mówiły, ze Najman tam dobrze wypadł itd.


@iAmTS: imho przez pierwsze minuty Najman sprawiał wrażenie kolesia, którego można lubić, no ale później zaczęła się karuzela spie#####nia i wszystko poszło w dół :D. Na plusik oczywiście jego działania charytatywne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@octoberman98:

Bosak źle wypadł u Mazurka xD To Mazurek próbował manipulować wywiadem w wyjątkowo nieprofesjonalny sposób, a nawet personalnie atakował gościa. Bosak jest jaki jest i fanem nie jestem, ale w tym wywiadzie poradził sobie świetnie


Mazurek wyruchał bosaka we wszystkie dziury, nie było czego zbierać, twierdzenie że jest inaczej to zwykłe kucowskie zaklinanie rzeczywistości.
ale w tym wywiadzie poradził sobie świetnie


@octoberman98: Mhm. Bosak odniósł tam tak spektakularny sukces, że do dzisiaj ten wywiad jest w środowisku nacjololo tematem taboo.

@caiuscosades: W sumie to może i tak być. Przemuś był przez chwilę prawdziwym bohaterem kucowskiego półświatka, ale po incydencie zatonął szybciej, niż Costa Concordia - spora jest szansa, że nowy narybek kompletnie nie ma pojęcia kim ten facet w ogóle był, co jest
@iAmTS: Jest na serio. Miałem okazje z nim parę razy rozmawiać jeszcze w czasach gdzie praktycznie poruszał wyłącznie gospodarcze tematy i od razu widziałem taki hardkorowy konserwatyzm. Gdy Korwin z gruntu rzeczy jest liberałem (zresztą z partii wyrzucali go właśnie konserwatyści za odchył liberalny) i u niego te gadki światopoglądowe to jest typowa gra pod publiczkę to Mentzen serio w to wierzy i on łagodzi swój wizerunek medialnie a nie go
@mnik1: Sorry, ale przesadzasz. Przy Mentzenie Wipler to dosyć ogarnięty gość.

@Herubin: @iAmTS: Po aferze o aborcji było widać, że Korwin i cała partia to tylko cynicznie lecą w konserwatyzm i jak zaczęły im słupki spadać to się wycofali i zaczęli coś smęcić o "nowym kompromisie aborcyjnym".
Oprócz oczywiście Mentzena - który jest katoliskim fanatykiem i stwierdził, że się z niczego nie wycofuje.