Wpis z mikrobloga

@swiety_spokoj: w sumie same się trochę orają bo skoro facet to facet i w ich mniemaniu ma być tą ostoją która ma utrzymać rodzinę to znaczy że to on zarabia i rządzi i trzyma wszystkich twardo jako głowa rodziny, a kobieta ma się tylko zająć domem i dziećmi i podać obiad
  • Odpowiedz
@ChickenDriver no widzisz to uważasz Ty, p0lka że facet ma zarabiać na wszystko a to co ona zarobi to jest tylko jej i jeszcze ma jej dać ze swoich jak sobie coś wymarzy. A ja np nie wyobrażam sobie mieć wspólną kasę. Obecnie zarabiam więcej i mamy osobne konto na które wrzucamy co miesiąc taką samą kasę i z tego robimy opłaty i się utrzymujemy. Obojgu nam zostaje na własne potrzeby.
  • Odpowiedz
@Elektronik_Mocy eżeli beciak daje jej cały hajs, to prawdopodobnie jest śmieciem i debilem, więc w sumie nawet lepiej, że nie ma dostępu do tego hajsu xD

Znam kilku takich, ale to goście po pięćdziesiątce i wcześniej mieli problemy alkoholowe, ale jak gość jest normalny i nie #!$%@? całej wypłaty na głupoty to serio banie rozwala.
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj byłem w takim związku awantury w dlaczego płacimy po równo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°), po związku została nam córka na początku płaciłem alimenty, później uznałem, że skoro mamy opiekę wspólną (bez sądu, rodzaj pracy i jej i mój na nic innego by nie pozwola) to przecież po co mam płacić (jak
  • Odpowiedz
@sebe: Coś ty podesłał, trafiłem na temat top 3 fantazje erotyczne i jedna połowa kobiet chce seksu z druga kobieta, a druga połowa kobiet chce zbiorowego gwałtu ...
  • Odpowiedz
@sebe: Z tego co doczytałem wystarczy zwykły dres z inteligencją jaskiniowca. Jeśli kobiety które mijam dziennie na ulicy mają takie fantazje to zaczynam się brzydzić
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: ja to mam w ogole wrazenie ze zyje w jakims rownoleglym swiecie, bo posrod moich znajomych normalne jest ze obie osoby w zwiazku zarabiaja, te niepracujace sa raczej tym faktem zawstydzone i jest to etap przejsciowy, a jakiekolwiek dyskusje o niepracowaniu zony pojawiaja sie dopiero jak konczy sie urlop macierzynski. Chociaz zazwyczaj wtedy kobiety same pala sie do powrotu do biura
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: Kiedyś gdzieś przeczytałem, że większość mężczyzn przeżywa swe życie w cichej desperacji.
Tylko sobie pomyślcie. Część z tych facetów co ma takie roszczeniowe p0lki za żony ostatni raz uprawiali z nim seks jak jeszcze Szydło była premierem. P0lka spędza czas na malowaniu paznokci, pogaduszkach i oglądaniu telenowel a jak chłop wróci z kołchozu gdzie zarabia te śmieszne 3-4k netto to musi oczywiście zrobić swoją połowę obowiązków domowych bo przecież
  • Odpowiedz
  • 4
@swiety_spokoj: mi mój oddaje wypłatę, a ja z tego utrzymuje nas i mieszkanie XDDD


@puchtek To jest akurat dość częste w polskiej kulturze. Tzn. No ok teraz się to zmienia. Ale jak spojrzymy na np naszych rodzicie to w bardzo wielu domach ojciec zarabiał a kobieta wydawała. Generalnie kobiety kulturowo w polskich rodzinach bardzo często rządziły. Spójrzcie na dziadków, rodzicow kto miał ostatni głos w domu przy rodzinnych sprawach.
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: Bez kontekstu to ciężko ocenić. Ja jestem za tym, żeby dzielić się wydatkami po połowie, ale jak jest taka sytuacja, że np. facet zarabia dużo więcej, a mimo tego nawet po paru latach związku nie zapłaci w restauracji ani złotówki więcej niż jego kobieta, to coś jest niehalo i trzeba się zastanowić, kto w takiej relacji jest de facto materialistą. Ja tam jak jestem w związku, to chcę się
  • Odpowiedz